TEST: MARIONNAUD lak na nechty jar/leto 2014

Na testovanie tohto laku som sa veľmi tešila, nakoľko to bol môj 1.testovaný produkt značky Marionnaud, avšak nie jediný :) O ďalších si budete môcť prečítať už čoskoro...

 

Ja som testovala odtieň 45 CANDY PĚCHE, ktorého základ tvorí krásna marhuľková farba doplnená strieborným shimmerom, ktorý však pri západe slnka hádže i zlatisté odlesky. O tom sa budete môcť presvedčiť samy na fotografiách!

marionnaud-candy-peche

Zdroj: Shutterstock®

Pre tie, ktorým je táto značka kozmetiky neznáma uvediem, že je dostupná v Marionnaud parfumériách, takže ak budete mať cestu okolo, určite sa bežte po produktoch popozerať, pretože teraz už aj ja viem o ich kvalitách...

marionnaud-lak-2014

Zdroj: Shutterstock®

Balenie lesku je jednoduché, no ja mám jednoduchosť rada, čiže mu nemám čo vytknúť. Neviem ako Vám, no mne na prvý pohľad balením pripomína lesk na pery :)) Zaujalo ma, že je obal zo skla, a tak podľa mňa takto vyrobené produkty pôsobia luxusnejším dojmom, aspoň na mňa tak pôsobia!

 

Názvy na oboch stranách laku sú kvalitne vytlačené, a tak nehrozí, že by sa Vám po čase ošúchali ako pri niektorých iných produktoch, čo ja, ako už iste viete, nemám rada!

marionnaud-jar-leto

Zdroj: Shutterstock®

Informácia o objeme laku - v tomto prípade 6ml(4,90€), sa skrýva pod nálepkou s názvom odtieňu, a ešte poď ňou je aj vypísané zloženie laku, čo väčšinou na lakoch nezvykne bývať napísané, takže za toto pridávam pomyselné PLUS!

 

Výdrž laku je vynikajúca, mala som ho na nechtoch 5 dní, a keby som nepotrebovala zmeniť odtieň laku, verím, že by držal i naďalej. I keď je pravda, že som použila i nadlak, takže bez neho Vám neviem povedať koľko vydrží, pretože ja vždy používam aj nadlak, ktorý predlžuje životnosť laku...

marionnaud-lak

Zdroj: Shutterstock®

Myslím, že zvonku som ho "rozobrala" dostatočne, takže môžeme prejsť k samotnému lakovaniu. Pri takýchto pastelových lakov som doposiaľ nemala dobré skúsenosti s krytím - dokonca ani v troch vrstvách, takže práve toto bolo to, čo ma odrádzalo. No ako sa vraví, nehodila som flintu do žita, a pustila sa do lakovania.

 

Štetec nie je klasický, ale je širší, plochý, a lakovalo sa mi s ním dobre, pretože na podobné som zvyknutá. V dobrom ma ale prekvapilo krytie, ktoré bolo postačujúce už v dvoch vrstvách, ktoré si vždy aplikujem aj pri ostatných lakoch. Nechty tak vydržia dlhšie ako keby bola nanesená iba jedna vrstva, a majú aj krásnu sýtu farbu.

marionnaud-laky

Zdroj: Shutterstock®

Prvý otestovaný produkt značky Marionnaud hodnotím veľmi kladne, a myslím, že viac Vám už napovedia nasledujúce fotografie. Je ako stvorený na letné mesiace, a keď sa ešte trošku opálim, vynikne ešte viac a pridá mu to na kráse, už teraz sa teším :)) Fotografie sú zhotovené vo vnútri s použitím blesku, ale aj vonku bez blesku no pri západe slniečka. A po troch či štyroch dňoch som ešte na lak naniesla Essence Topper v odtieni 08 NIGHT IN VEGAS, ktorý na nechtoch vytvoril šupinkový povrch meniaci farby. Bohužiaľ presné odlesky sa mi nepodarilo zachytiť, no tie z Vás, ktoré tento efektný Topper poznáte, viete, že stojí za hriech :)

marionnaud-pastelovy-lak

Zdroj: Shutterstock®

Galéria -

4 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

04.05.2014 21:14

tento lak je naozaj veľmi pekný na leto ako stvorený

Vaše meno:

Michaela Provaznikova

Michaela Provaznikova

05.05.2014 15:30

Veľmi pekný odtieň :-)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.04.2016 16:15

zaujímavý odtieň

Vaše meno:

Brenda Bolibruchová

Brenda Bolibruchová

31.08.2019 12:14

tento letny oranzovy nema chybu ... je senzacny .. ziarivy ... a ja mam podobny z notina :D na leto priam idealny

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE