Amway predstavuje nové výrobky športovej výživy XS

Amway, popredná globálna spoločnosť priameho predaja, uvádza na trh kompletné spektrum výživových doplnkov pod značkou XS. Tie predstavujú významnú expanziu spoločnosti do segmentu, ktorého zameraním je športová výživa.

Rad výrobkov XS Sport Nutrition, ktorý rozširuje súčasnú značku XS, zahŕňa ucelené spektrum doplnkov športovej výživy. Unikátne zloženie produktov obsahuje spektrum živín potrebných pre telo a pomáha ich dopĺňať vo chvíli, kedy ich najviac potrebujete.

Produkty XS Sports Nutrition prispievajú k dosiahnutiu špičkového výkonu pre rekreačných aj profesionálnych športovcov. Rad zahŕňa športové nápoje, proteínový prášok, tyčinky a minerály, ktoré pomáhajú v každej fáze fyzickej aktivity dodať telu potrebné živiny a energiu – pred štartom (ENERGIZE), v priebehu (REFRESH) a po výkone (RECHARGE).

XS Sport Nutrition

Zdroj: Shutterstock®

ENERGIZE

  • XS Predtréningový nápoj pripravuje telo na športovú aktivitu a zvyšuje hladinu energie pre efektívny štart. Obsahuje rýchlo vstrebateľné amínokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), ktoré podporujú syntézu proteínov od začiatku tréningu. Unikátne zloženie Triple Energy Blend vyšle do vášho tela energický náboj: Kreatín je svalový energizér, ktorý nabíja svaly dávkou energie; Komplex vitamínov B (B1 / B2 / B3 / B5 / B6 / B9 / B12) pomáha spomaľovať únavu a vyvážené zloženie sacharidov zvyšuje výkonnosť v priebehu aktivity. XS Pre-Workout Drink zároveň chráni bunky pred oxidačným stresom spôsobeným cvičením. Obsahuje pre telo potrebné vitamíny C, E a zinok. 

 

REFRESH

  • XS Electrolyte Drink prispieva k plnej hydratácii v priebehu športovej aktivity a nahrádza vášmu telu to, čo stráca behom výkonu. Do organizmu dodáva 5 kľúčových elektrolytov, ktoré vyplavujú z tela potením. Bohatá zmes pomalých, stredne a rýchlo sa uvoľňujúcich sacharidov prispieva k neustálemu dopĺňaniu energie. XS Electrolyte Drink obsahuje trio zložiek - Guarana, Maca Root & Quercetin, ktoré pomáhajú zlepšovať fyzické výkony.

 

Pozri aj: Artistry Supreme LX: Nový pohľad na krásu

ENERGIZE, REFRESH, RECHARGE

Zdroj: Shutterstock®

RECHARGE

  • XS Hydrolyzed Whey Protein Powder s čokoládovou príchuťou vám pomôže rýchlo sa zotaviť a pripraviť svaly na ďalší tréning. Každá dávka obsahuje 29g bielkovín a 5g prirodzene sa vyskytujúcich BCAA. Rýchlo stráviteľný hydrolyzovaný prípravok dodáva telu zložky rýchlejšie ako menej rafinované bielkoviny, zatiaľ čo podporná antioxidačná zmes ROC (red orange complex) spolu s vitamínom C a E redukuje riziko poškodenia svalov pri cvičení.

 

  • XS Protein Bars podporuje rast a udržiavanie svalov v priebehu dňa. Obsahuje unikátnu zmes proteínov (20g) s rýchlym a pomalým štiepením bielkovín v pohodlnom formáte na cesty. Každá tyčinka je obohatená o selén, ktorý napomáha zabraňovať poškodeniu buniek a neutralizuje oxidačný stres. Zároveň obsahuje vysoký podiel vlákniny (50% RDA) a je bez pridaného cukru. Tyčinky sú dostupné vo variantoch karamel s vanilkou a čokoláda.

 

  • XS Magnesium Sticks prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a funkciám svalov. Pomáha udržiavať telo v dobrej fyzickej aj psychickej kondícii a odbúravať únavu. Jednotlivé dávky sú voľne rozpustné v ústach v praktickom formáte na cesty. Dostupná je vo variante s citrónovou príchuťou.

 

Odporúčame: Recept na tradičné domáce šúľance s makom

 

1 komentár
Tomáš Kamenár

Tomáš Kamenár

28.09.2017 16:15

možno niekedy ochutnám

Vaše meno:

Ružena Šaligová

Ružena Šaligová

08.11.2017 07:46

Dobry den ú.Kamenar,
pokial by ste chceli dalsie informacie o tychto produktoch,pripadne vyskusanie-rada pomôzem.
Ružena Šaligová 0903 692 592

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE