Extra dávka HYDRATÁCIE: Nový Eucerin® Hyaluron-Filler Hydratačný Booster

Nový Eucerin® Hyaluron-Filler Hydratačný Booster je doslova nabitý kyselinou hyalurónovou, ktorá vašu pleť okamžite hydratuje a zachováva jej intenzívnu hydratáciu až na 24 hodín. Tento ultraľahký gél zároveň pôsobí i proti vráskam.

Zachovanie hydratácie je pre zdravý a žiarivý vzhľad pleti nevyhnutné. Narušená kožná bariéra umožňuje odparovanie vody, ktoré vedie k dehydratácii, vysúšaniu pleti a jemným linkám alebo dokonca vráskam. Poškodenie tejto bariéry môže spôsobovať mnoho faktorov – napríklad časté umývanie, nadmerné vystavovanie slnečnému žiareniu, sucho, vykurované priestory alebo jednoducho pokročilý vek. Preto ak chceme našej pleti poskytnúť všetky látky nevyhnutné pre zachovanie jej hydratácie, nezaobídeme sa bez účinného hydratačného výrobku. Intenzívne vyživujúce pleťové krémy však môžu pleť zanechávať mastnú alebo na dotyk lepkavú, ak sa úplne nevstrebajú.

Odporúčame: Červená manikúra na 5 rôznych spôsobov: Nechaj sa inšpirovať!

Hydratačný Booster

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Nový Eucerin® Hyaluron-Filler Hydratačný Booster je aktívnym zdrojom intenzívnej hydratácie v ľahkej gélovej konzistencii, ktorá sa rýchlo vstrebáva bez toho, aby pleť zaťažovala. Ultraľahké gélové zloženie pre pocit sviežej pleti vám prináša dlhotrvajúci hydratačný účinok. Obsahuje iba 11 zložiek, ktoré sú ale použité vo vysokej koncentrácii, predovšetkým kyselinu hyalurónovú. Výrobok podporuje hydratáciu pleti a pomáha redukovať jemné linky vyplnením pleti zvnútra. Kyselina hyalurónová je dlhodobo osvedčenou a účinnou dermokozmetickou zložkou a ako jedna z pleti vlastných látok ponúka celý rad výhod: zachováva úroveň hydratácie vďaka schopnosti priťahovať a viazať vodu.

hydratačné pleťové sérum

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Účinná ultraľahká gélová konzistencia pre všetky typy pleti

Eucerin® Hyaluron-Filler Hydratačný Booster je vhodný na každodenné použitie a všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Ľahko sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva vašu pleť sviežu, bez stopy mastného filmu. Tento transparentný gél je obohatený o aktívne zložky, ktoré poskytnú vašej smädnej pleti dlhotrvajúcu hydratáciu až na 24 hodín. Jemná kvetinová vôňa podčiarkuje zmyslový zážitok z tejto osviežujúcej hydratácie. 

„Tajomstvom účinnosti Hydratačného Boosteru je kombinácia vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej s krátkym a stredne dlhým reťazcom,“ hovorí Anne-Marie van Gelovenová, Senior Medical Manager značky Eucerin®. „Kyselina hyalurónová so stredne dlhým reťazcom zadržuje vodu v povrchových vrstvách pleti a zabraňuje jej strate. Kyselina hyalurónová s krátkym reťazcom preniká hlbšie do pleti, kde poskytuje intenzívnu hydratáciu a navyše stimuluje produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej v pleti. Zlepšením hydratácie sa tak pleť účinne vypĺňa zvnútra a príznaky starnutia sú redukované,“ hovorí odborníčka na dermokozmetiku.

hydratačný booster na tváre

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Každodenný prípravok pre hydratovanú, sviežu a žiarivú pleť

Eucerin® Hyaluron-Filler Hydratačný Booster je najúčinnejší pri každodennej aplikácii ako druhý krok vašej pravidelnej starostlivosti o pleť – po čistení a pred ošetrujúcim krémom. Vaša pleť je okamžite hydratovaná a svieža, a tento hydratačný účinok trvá po celý deň. Eucerin® Hyaluron-Filler Hydratačný Booster nezanecháva pleť na dotyk lepivú, preto je vhodný tiež ako základ pod mejkap. Ak chcete chrániť vašu pleť pred slnečným žiarením a fotostarnutím, odporúčame počas dňa používať Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 alebo 30. Ak máte extrémne suchú alebo dehydratovanú pleť, vyskúšajte ako nočnú starostlivosť po aplikácii Hydratačného Boosteru používať výživný Hyaluron-Filler Nočný krém.

Zaujme ťa: Poznáš účinky brezovej vody? Budeš z nich nadšená!

2 komentárov
Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

04.08.2020 18:39

Tento hydratačný booster od značky Eucerin je výborný.

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

23.08.2020 08:17

Používam produkty tejto značky a tento ma tiež zaujal

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE