Liptavia – prírodná kozmetika so slovenskými koreňmi a tými najlepšími zložkami

Už nejakú tú dobu sa stretávame s pojmom „clean beauty“ – teda čistou krásou, ktorú začínajú preferovať všetky celebrity a hviezdy, ktoré sú nám vzorom, ale aj bežní ľudia, ktorým záleží na našom životnom prostredí i na tom, čo si na seba dávajú. A tak s ohľadom na naše životné prostredie a predovšetkým k našej pokožke, sa v srdci Liptova zrodila nová prírodná kozmetika Liptavia, za ktorou stoja dvaja Liptáci.

Na počiatku bola len myšlienka priniesť na náš trh niečo nové, kvalitné a hlavne niečo, čo by sa odlišovalo od konkurencie, ale zároveň aby bolo účinné a pomáhalo našej pokožke. A tak vznikla nová kozmetika Liptavia, ktorej ideu tvorili viac ako 2 roky. Produkty jej tvorcovia sami testovali na sebe a rovnako aj na svojich známych. A tak vám s radosťou predstavujeme prírodnú kozmetiku, ktorá obsahuje najkvalitnejšie prírodné zložky zo Slovenska a predovšetkým z malebného Liptova.

Pozri aj: NAOBAY: Kúsok slnečnej Valencie aj u teba doma

anti-aging pleťové sérum Prameň Života

Zdroj: liptavia.sk

Liptavia je značka s dušou a jedinečným poslaním

Liptov je slovenským regiónom, ktorý sa môže pýšiť množstvom atrakcií, ktoré sú v hľadáčiku nejedného turistu či nadšenca prírody. Dnes sa môže pochváliť aj rýdzo slovenskou prírodnou kozmetikou určenou pre každý typ pleti.

Všetky produkty sú vyrobené z recyklovateľných obalov bez obsahu PBA. Zároveň sa v ich zložení nenachádzajú ropné deriváty, palmový olej, zložky z geneticky modifikovaných rastlín (GMO). Ručne vyrobené a balené produkty sú vegan-friendly, čo znamená, že neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani ich prísady alebo deriváty. Keďže príroda je vzácna a milá každému srdcu, vytvorené produkty nie sú testované na zvieratách, vďaka čomu ich môžeme označiť za cruelty-free. Pri vývoji produktov sa tiež zamerali na všetkých zákazníkov, preto v zložení niektorých produktov nenájdete ani glutén. Vďaka tomu sú tieto produkty vhodné aj pre ľudí s intoleranciou na lepok.

A to najdôležitejšie, produkty sú silicon free, paraben free a sulfate free!

denný krém Dotyk Vánku

Zdroj: liptavia.sk

Kozmetika so srdcom k prírode

Produkty sú celé naplnené prírodou a bylinkami. Sú vytvorené s ohľadom k prírode, obsahujú prírodu (prírodné zložky) a zároveň dávajú prírodu (krásy prírody, zaujímavé miesta, históriu Liptova a okolia) do povedomia ľudí. Každý produktový rad je doplnený o QR kód, vďaka ktorému sa môžete priblížiť k prírode a spoznávať krásy Liptova a jeho okolia aj na diaľku.

A pre koho je táto kozmetika určená? Predsa pre všetkých tých, ktorí sa zamilovali do našej malebnej slovenskej prírody a jej pokladov, ktoré poskytla pre výrobu novej prírodnej kozmetiky.

Produktová línia Dotyk Vánku pohladí mladú, normálnu a zmiešanú pleť. Prameň Pokušenia je studnicou pre mladú a suchú pleť, Plameň Vášne dokáže rozpáliť zrelú a suchú pleť, Vábenie Vlčice zláka zrelú, normálnu a zmiešanú pleť. Špeciálna starostlivosť dodá iskru nádeje problematickej pleti v dospelosti, korunu krásy ošetrí Vlasová starostlivosť a pokožku rozmazná a roztancuje v prírodných tónoch Telová kozmetika.

Prírodnú kozmetiku Liptavia nájdete v predaji na liptavia.sk, naureus.sk a v kamennej predajni Dom Zdravia.

Liptavia, kozmetika zo srdca Liptova, ktorú si zamilujete!

8 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

02.08.2020 18:15

ešte som sa s touto našou kozmetikou nestretla, vďaka za propagáciu

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

03.08.2020 07:32

Pre mňa nová neznáma značka, ale s krásnym názvom a zaujímavým zložením produktov

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

03.08.2020 11:07

počujem o nej prvýkrát, dobre vedieť

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

03.08.2020 15:28

Nepočula som ešte o tejto kozmetike,je toho uz c na Slovensku

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

03.08.2020 15:29

Nepočula som ešte o tejto kozmetike,je toho uz viac na Slovensku,veľmi fandím takýmto znackam,nazov je výstizny.

Vaše meno:

Anna Pavlačková

Anna Pavlačková

03.08.2020 20:42

Doteraz som este nepočula o tejto kozmetike

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

04.08.2020 22:00

S LIPTAVIOU som sa ešte nestretla,ale je fajn,že je to prírodná kozmetika a že je NAŠA.

Vaše meno:

Dana Hanusková

Dana Hanusková

11.08.2020 15:07

tlieskam výrobcom, rada by som vyskúšala, len neviem kde ju hľadať?

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE