Mitomo uvádza líniu pleťových masiek PREMIUM na tvár a oči

PLEŤOVÉ MASKY PREMIUM NA TVÁR A OČI

 

Jedná sa o látkové pleťové masky z prírodného materiálu Tencel, ktorý umožňuje vytváranie novej generácie pleťový masiek.

 

Tencel je šetrný k životnému prostrediu, jeho vlákna sa vyrábajú z eukalyptového dreva. Výnimočný je v tom, že bráni šíreniu baktérií. Vďaka tomu masky MITOMO PREMIUM neobsahujú žiadne parabény. Všetky pleťové masky MITOMO PREMIUM sú obohatené o výťažok aloe vera a kyselinu hyalurónovú, pričom ich zloženie ďalej dopĺňajú cenné extrakty pre dosiahnutie želaného efektu

Mitomo masky

Zdroj: Shutterstock®

MASK WITH ARGAN OIL

Maska s argánovým olejom - čistiaci efekt

 

Argánový olej chráni a obnovuje pleť, pričom zároveň redukuje známky starnutia. Vďaka vysokému podielu vitamínu E táto maska pleť zvláčňuje a omladzuje. Argánový olej rýchlo preniká do pleti, pričom neupcháva póry. Maska je ideálna pre suchú pleť, zároveň je však vhodná aj pre ostatné typy pleti. Ďalšie zložky: kokosový olej, kyselina hyalurónová, výťažky zeleného čaju a aloe vera. 

 

MASK WITH COAL

Maska s extraktom uhlia - kontrola pórov

 

Extrakt uhlia čistí póry do hĺbky, odstraňuje čierne bodky a výrazne redukuje nadmerný maz pleti. Uhlie je taktiež účinné pre vyhladenie pleti a zmiernenie mimických vrások. Ďalšie zložky: vulkanický popol, AHA kyseliny, kyselina hyalurónová, retinol, výťažky morských rias a aloe vera. 

 

MASK WITH PEARL

Maska s perlovým extraktom - rozjasňujúci efekt

 

Perlový extrakt pleť hydratuje a dodáva jej pružnosť. Zároveň urýchľuje regeneráciu epidermálnych buniek, stimuluje bunovú činnosť a vlastné regeneračné procesy pleti. Táto maska je vhodná pre zrelšiu pleť, veľmi efektívne pôsobí proti pigmentovým škvrnám a pehám. Ďalšie zložky: levanduľa, ryžové otruby, AHA kyseliny, konský olej, výťažok aloe vera. 

 

NASOLABIAL MASK WITH SNAIL EXTRACT AND EGF

Nazolabiálna maska s extraktom slimáka a rastovým faktorom

 

Extrakt slimáka je bohatý na látky, ktoré zlepšujú stav a regeneráciu pleti. Epidermálny rastový faktor obnovuje poškodené bunky a zabezpečuje produkciu nových. Táto maska je vhodná nielen na oblasť medzi nosom a perami, ale aj na očné kontúry.

 

Pozri aj: Nahraď sladené nápoje čistou vodou a sleduj, aké zázraky sa stanú s tvojím telom!

Mitomo Premium masky

Zdroj: Shutterstock®

MASK WITH EFG

Maska s epidermálnym rastovým faktorom - podpora pružnosti

 

Epidermálny rastový faktor je objavom, ktorý bol v radoch vedcov ocenený Nobelovou cenou. Napomáha k regenerácii poškodených buniek a k vytváraniu nových buniek, čím výrazne podporuje pružnosť pleti. Ďalšie zložky: extrakt slimáka, karbamid, kyselina hyalurónová, materská kašička, výťažok aloe vera.

 

MASK WITH COLLAGEN

Maska s kolagénom - hydratačný efekt

 

Kolagén je proteín, ktorý je základnou súčasťou spojivového tkaniva. Kolagén zabezpečuje postupnú regeneráciu buniek, vyhladzuje a spevňuje pleť, udržuje ju mladistvú. Ďalšie zložky: výťažky aloe vera a kivi, kyselina hyalurónová, koenzým Q10.

 

ANTI-WRINKLE EYE MASK WITH GOLD AND BEE VENOM

Protivrásková očná maska so zlatom a včelím jedom

 

Zlato účinne podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, a zároveň poskytuje pleti zdravý jas. Včelí jed bol oddávna využívaný v medicíne na rôzne účely. V kozmetike dokáže stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu, hydratuje pleť a zvyšuje jej pružnosť. 

 

Všetky tieto pleťové masky nájdete v predaji vo FAnn parfumériách.

 

 

Odporúčame: Hormón lásky: Prečo je pre ženy a hlavne pri pôrode taký dôležitý?

6 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

27.09.2017 00:35

Výťažky slimáka- znie to síce odpudivo, ale doma mám kozmetiku s týmto výťažkom a nielenže krásne vonia, no má aj skvelé účinky. Najmä pleťovú masku si veľmi pochvaľujem. Preto by som rada vyskúšala aj textilnú masku o ktorej píšete-a vlastne všetky druhy, vyzerá to byť kvalitná kozmetika.

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

27.09.2017 15:48

Masky milujem,vyskùšala by som všetky.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

27.09.2017 18:52

textilné masky mám rada, ale tieto zatiaľ nepoznám

Vaše meno:

Jana Uhrová

Jana Uhrová

27.09.2017 19:47

s argánovým olejom a s extraktom z uhlia, tie by som hneď vyskúšala

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

27.09.2017 19:57

túto značku kozmetiky nepoznám,ale masky vyzerajú zaujímavo vyskúšala by som

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

13.12.2017 12:07

sem s nimi

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE