Ošetrujúci šampón a kondicionér NIVEA Repair & Targeted Care

Je jedno, či máte dlhé alebo krátke vlasy, či sú farbené alebo sa chválite svojím prirodzeným odtieňom... Ak chcete, aby vlasy boli zdravé, plné lesku a tiež vás čo najviac „poslúchali“, musíte sa im venovať. A začnite hneď pri umývaní.

 

Hoci sa to nezdá, krásu vlasov totiž najviac ovplyvňuje to najjednoduchšie – umývanie vlasov. Je to taký banálny krok, že ho väčšina žien stále podceňuje. Výsledok potom, samozrejme, za veľa nestojí a nevylepší ho ani ten najlepší strih ani lak so žiarivým leskom. Umývanie vlasov je niečo podobné ako čistenie a odličovanie v starostlivosti o pleť. Skrátka bez neho je ďalšie rozmaznávanie a skrášľovanie neúčinné a často zbytočné.

 

A aby sme už pri umývaní dodali vlasom potrebnú výživu a regeneráciu, prichádza značka NIVEA s inteligentnou technológiou KERA DETECT, ktorej tajomstvo spočíva v tom, že dokonale rozozná poškodené miesta vlasov, cielene sa na ne zameria a opraví vlasové vlákno. Poškodený vlas sa zacelí a vlasy sú krásne a zdravé. Túto novú patentovanú technológiu obsahuje nový rad vlasovej starostlivosti – Ošetrujúci šampón a kondicionér NIVEA Repair & Targeted Care.

 

Odporúčame prečítať: Rýchlo a jednoducho - spoločenský účes

nivea sampon a kondicioner

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítaťTrendy účes pod čiapku

 

 

Ošetrujúci šampón a kondicionér NIVEA Repair & Targeted Care poskytujú suchým a namáhaným vlasom obnovu presne tam, kde potrebujú. Ak je povrch vlasov poškodený, nemôže dostatočne chrániť vnútorné jadro a dochádza k poškodeniu vlasov a rozštiepeniu končekov. Inteligentná technológia Kera Detect dokonale rozozná tieto poškodené miesta, cielene sa na ne zameria a vlasové vlákno opraví. Vlasy tak získajú späť svoj lesk a pružnosť, sú regenerované, hebké a hladké od korienkov až ku končekom. Nový ošetrujúci rad poskytuje vlasom maximálnu starostlivosť, vlasy posilňuje, ale nezaťažuje a dokonale chráni pred poškodením. 

 

Ošetrujúci šampón Repair & Targeted Care 250 ml / 2,79 €

Ošetrujúci kondicionérRepair & Targeted Care 200 ml / 2,79 €

 

 

Odporúčame prečítaťNápad na účes pre prirodzene kučeravé vlasy

nivea sampon a kondicioner

Zdroj: Shutterstock®

Tajomstvo inteligentnej technológie Kera Detect

 

Kera Detect je jedinečná kombinácia troch navzájom sa dopĺňajúcich účinných zložiek: regeneračnej zložky, panthenolu a tekutého keratínu. Regeneračná zložka rozozná poškodenie na povrchu vlasu a poškodené miesta obnovuje, panthenol preniká hlboko do vlasov, poskytuje im hydratáciu a posilňuje ich zvnútra. Tekutý keratín priľne k povrchu vlasov, vypĺňa menšie povrchové trhliny a chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi.

5 komentárov
Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

12.12.2015 19:58

Niveu pouzivam a to balzam na vlasy.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.12.2015 15:41

zataiľ som mala len vzorky šampónov ale spokojná som bola...

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

23.12.2015 20:49

Šampón NIVEA Repair & Targeted Care ma veľmi príjemnú krémovú konzistenciu. Je radosť si s ním umývať vlasy, pretože ich úžasne hýčka. Vôňa šampónu je luxusná a neodolateľná. Po umytí boli moje vlasy krásne jemné a hebké ako hodváb a zároveň hydratované a vyživené. Vôbec som nemala pocit, že by boli zaťažené a mastné kvôli krémovej konzistencii šampónu. Ba naopak boli ľahké a vzdušné na dotyk, ale zároveň plné objemu. Po umytí boli vlasové vlákna vyživené, chránené, pružné a hebké, lesk vlasov bol zachovaný.

Vaše meno:

Erika Semanová

Erika Semanová

23.12.2015 20:55

Kondicionér NIVEA Repair & Targeted Care je najlepší kondicionér, aký som kedy vyskúšala, pretože vôbec nezanecháva mastný pocit na mojich vlasoch a najlepšie na ňom je to, že skutočne pôsobí a vidno po jeho použití výsledný efekt na mojich vlasoch. Po umytí sa vďaka nemu dajú moje vlasy naozaj ľahko rozčesať, čo som zatiaľ nemohla povedať o žiadnom kondicionéri. Jeho účinok cítia moje vlasy už počas oplachovania v sprche, pretože už vtedy vidím ako vyrovnáva moje vlasy a zaceľuje rozštiepené končeky.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 20:24

Nivea je kvalitna znacka ako v kozmetike na plet,telo,i na vlasy,mam skusenosti so samponmi a su naozaj velmi dobre

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE