Revlon Photoready Insta-Filter Foundation: Filter v podobe makeupu

Revlon predstavuje Photoready Insta-Filter Foundation, make-up novej generácie so zabudovaným penovým aplikátorom pre bezchybný vzhľad – kedykoľvek a kdekoľvek. Inovačné zloženie imituje efekt filtrov fotoaparátu pre dosiahnutie perfektnej pleti. Zloženie obsahuje technológiu HD filtrov, ktorá zachytáva a transformuje svetlo, čím prirodzene skrášľuje pleť. 

VLASTNOSTI & VÝHODY

  • Unikátny zabudovaný aplikátor pre bezchybné roztretie make-upu. Jeho tvar perfektne kopíruje kontúry tváre, takže aplikácia je jednoduchá a hladká. Navyše je mikrobiotický, takže ho nie je potrebné mechanicky čistiť.
  • Inovačné zloženie je vhodné pre všetky typy a štruktúry pleti. Pleť zjednocuje a vyhladzuje, zatiaľ čo technológia HD filtrov zmierňuje všetky chybičky krásy. Pleť tak vyzerá bezchybne pri každom type svetla.
  • Má stredné, vrstviteľné krytie.
  • Efekt je svieži a prirodzený.
  • Vydrží po celý deň.
  • Zloženie je obohatené o ochranný faktor SPF 20. 

Testovali sme: Revlon PhotoReady Insta-Fix Make-up

Revlon makeup

Zdroj: Shutterstock®

APLIKÁCIA

Pred použitím pretrepte. Make-up uvoľníte otočením spodnej časti balenia. Pre najlepšie výsledky si make-up Photoready Insta-Filter Foundation naneste v bodkách na tvár a roztrite penovým aplikátorom. Zvyšok make-upu z aplikátora zotrite suchým obrúskom. Aplikátor môžete používať znovu a znovu bez potreby umývania.

Nový make-up Revlon Photoready Insta-Filter Foundation je dostupný v 5 odtieňoch v sieti parfumérií FAnn od septembra 2018.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE