SOLEIL od LALIQUE: Slnko vo flakóne s koralovým odtieňom

Úžasný prílev ranného svetla. Delikátny dúšok Caffè Latte. Sladký dotyk mandle. Vláčny závoj jazmínu a pižma. S novou návykovou dámskou vôňou Lalique oslavuje slnko a bezstarostnú náladu žien, ktoré si ho rady vychutnávajú. Odetá do kombinácie zlatých a koralových tónov, ozdobená krásnym náramkom,  nová vôňa odráža svojím charakterom i flakónom hravosť a ženskosť.

Každý deň, keď sa prebudí, cíti slnko. Pálivé. Oslobodzujúce. Bez obmedzení. Kreatívna a aktívna, prežíva každý okamih intenzívne. Veselá a šťastná, žiari na svet a svet žiari s ňou. 

Jej vôňa je rovnako vzrušujúca ako perleťovo zlaté lúče ohlasujúce nový deň, vlievajúce sa dovnútra spolu s kvetinovým vánkom prenikajúcim cez závesy. Je neodolateľne sladká, ako prvý dúšok Caffè Latte a rovnako hrejivá ako jej vláčna pokožka.

„Poňali sme túto vôňu ako ranný prílev slnka do spálne. Ako žiarivý pozdrav pokojných, intímnych tónov. Soleil Lalique je pozvánkou k tomu, aby ste sa po prebudení usmievali na svet!” BARBARA ZOEBELEIN, ALEXANDRA MONET & BENOIST LAPOUZA (TVORKYNE VÔNE).

Zisti viac: Teaology Tea Perfecting Powder: Sypký púder s bielym čajom

dámska vôňa Lalique

Zdroj: FAnn

Prebuďte sa & ovoňajte slnko!

JAGAVÉ SVETLO OVOCIA & KORENÍN - Sviežosť kardamómu tvorí atraktívny protiklad akordu hruškovej drene s dotykom mandarínkovej šťavy…   lahodný začiatok krásneho rána.

NÁVYKOVÉ A GURMÁNSKE SRDCE - Delikátny dúšok caffè latte,  príchuť mandlí a sladkosť karamelizovaného cukru  vytvárajú zlatú a hrejivú harmóniu pripomínajúcu lúče slnka.

HODVÁBNE OBJATIE KVETOV A PIŽMA - Ako perleťový odlesk slnka prenikajúci cez biele závesy je kompozícia vône zahalená do lupienkov jazmínu unášaných na vánku bieleho pižma…  žiarivá ozvena ženskosti.

  • HLAVA: KARDAMÓM, HORKÉ MANDLE, MANDARÍNKA
  • SRDCE: HRUŠKOVÁ DREŇ,  CAFFÈ LATTE,  JAZMÍN

  • ZÁKLAD: SANTAL, PIŽMO, RUŽOVÁ PRALINKA

dámska kvetinová vôňa

Zdroj: FAnn

Slnko vo flakóne

Vôňa je ako ranné slnko a jej flakón to perfektne vyjadruje. Okrúhly tvar a motív slnečných lúčov na flakóne odráža nádherné koralové odtiene. Rovnako aj vonkajšie balenie ponúka súhru radostných kontrastov medzi hrejivými oranžovo-ružovými odtieňmi evokujúcimi tropickú páľavu a žiarivé lúče slnka.

Hravým doplnkom flakónu je krásny šperk ovinutý okolo jeho hrdla. Inšpirovaný nadčasovou modernosťou art deco diela René Lalique-a, slnečný šperk je poctou kolekcie z rokov 1927-1928. Žiarivú retiazku zakončuje zlatá plaketa s názvom vône. Keď retiazku odviniete, odhalí sa štýlový náramok (Náramok je súčasťou flakónu 100 ml balenia parfumovanej vody).

Dámska vôňa soleil lalique je dostupná vo forme parfumovanej vody s objemom 30 ml, 50 ml a 100 ml. V ponuke v sieti FAnn parfumérií.

2 komentárov
Mária Chromíková

Mária Chromíková

05.11.2019 16:39

Krásny flakón so šperkom nenechá žiadnu ženu chladnou a vnútri explózia ovocných a kvetinových vôni .

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

14.11.2019 15:53

krásný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE