Malé triky vizážistov, ktoré vám zmenia život!

Ženy a krása neodmysliteľne patria k sebe. Každé stretnutie s akýmkoľvek človekom prebieha na úplne inej úrovni, keď je žena pekne upravená.

 

Čiže ženská krása dokáže zmeniť veľa vecí. Preto by sme ju nemali nechávať na náhodu. Zmeňte nazeranie na svoj mejkap a krásu , bez toho, aby ste hodiny trávili pred zrkadlom.

 

 

Páni ženskej krásy – vizážisti používajú najrôznejšie triky, aby ich diela vyzerali ešte dokonalejšie a my ešte krajšie. Naučme sa niečo aj od nich : 

 

Odporúčame prečítať: Recepty plné lásky a zdravia

Malé triky vizážistov, ktoré vám zmenia život

Zdroj: Shutterstock®

Odličovanie

 

...je alfou aj omegou. Zvyknite si naozaj úzkostlivo dbať na to, aby ste vždy šli spať dokonale odlíčená. Len tak poskytnete pokožke regeneráciu, akú si zaslúži. Áno, občas sú dni, kedy sa človeku nechce nič. Pre tieto prípady majte v nočnom stolíku pripravené odličovacie obrúsky napustené krémom, tými zachránite situáciu, keď sa budete neskoro v noci vracať z párty. Ale pozor, ani toto nie je riešenie, ktoré by malo byť aplikované na pravidelnej báze.

 

 

Vysušiť!

 

Niektoré kozmetické produkty potrebujú na tvári vyschnúť. Toner, krém, mejkap. A vy sa zrovna veľmi ponáhľate. Riešením je fén. Studený prúd vzduchu jemne nasmerujte na tvár. Tento trik by tiež nemal patriť k často využívaným. 

Malé triky vizážistov, ktoré vám zmenia život

Zdroj: Shutterstock®

Krém

 

si zvyknite nanášať ihneď po vyčistení tváre, kým je tvár ešte mierne vlhká. Len vtedy bude pôsobiť tak, ako má.

 

 

Korektor

 

Zvýraznite svoju tvár už pred nanesením makeupu. V tom tkvie trik, Môžete to urobiť ľahko s niekoľkými korektormi. Bude to vyzerať oveľa prirodzenejšie.

 

Nakreslite tri linky s každým odtieňom. Použite bledší tesne nad čeľuste, na lícne kosti a tesne nad obočím. Použite tmavší odtieň tesne pod čeľuste a pod lícne kosti. Po nanesení mejkapu sa linky zjemnia a váš vzhľad bude vyzerať perfektne! 

 

Odporúčame prečítať: Ako sa nenakaziť chrípkou od kolegov v práci?

Malé triky vizážistov, ktoré vám zmenia život

Zdroj: Shutterstock®

Rúž

 

Vydrží veky, keď po jeho nanesení pritlačíte na pery papierovú vreckovku a tú následne prejdete štetcom s púdrom. Uzavriete farebné pigmenty a rúž len tak ľahko nezlezie.  

 

Malé triky vizážistov, ktoré vám zmenia život

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.12.2015 16:08

odličujem sa každý večer

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 22:31

aj ja si takto nanasam ruz na pery ak chcem,aby vydrzal dlho

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE