Mary Kay Naturally™: SPOMAĽTE A PUSTITE SI PRÍRODU K SEBE DOMOV

Predstavujeme prvé certifikované prípravky so zložením na prírodnej báze od Mary Kay. Línia Mary Kay Naturally™ do pravidelnej starostlivosti o pleť prináša účinky bez kompromisu medzi výsledkami a udržateľnosťou.

„Línia Mary Kay Naturally™ je určená pre ženy, ktoré požadujú to, čo je nevyhnutné pre zdravo vyzerajúcu pleť pri použití prísad získaných z prírodných zdrojov. Je tiež pre ženy, ktoré vyžadujú zloženie, ktoré je jemné a vhodné na citlivú pleť. Chceme aby všetky ženy vedeli, že na prvom mieste je náš dôraz na kvalitu, bezpečnosť a dôsledné testovanie produktov, ktoré sa postarajú o potreby ich pleti.“ DR. LUCY GILDEA (RIADITEĽKA MARY KAY PRE VEDU A VÝSKUM)

POKLADY UKRYTÉ V MARY KAY NATURALLY™

Všetky prípravky z línie Mary Kay Naturally™ obsahujú jedinečnú kombináciu prírodne derivovaných ingrediencií bez obsahu parabénov, syntetických vôní, umelých farbív a sulfátov SLS/SLES.

Odporúčame: TEST: Gélové polomatné rúže od Mary Kay v sexi odtieňoch

MARY KAY NATURALLY™ ČISTIACI KRÉM

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

MARY KAY NATURALLY™ ČISTIACI KRÉM

Obsahuje kvetinovú vodu z nevädze a olej zo sladkých mandlí, ktoré majú upokojujúce účinky. Pri čistení pleti dodáva zároveň hydratáciu vďaka obsahu glycerín a pleť chráni vďaka obsahu vitamínu E, ktorý je bohatý na antioxidanty. Čistiaci krém neobsahuje silikón, minerálne oleje, alkohol a geneticky modifikované prísady. 99,49 % zložiek je prírodného pôvodu a zvyšných 0,51 % zložiek pomáha, aby bolo možné zloženie dobre zmiešať a uchovať jeho účinky.

MARY KAY NATURALLY™ PÚDROVÝ PEELING

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

MARY KAY NATURALLY™ PÚDROVÝ PEELING

Jemne odstraňuje odumreté kožné bunky, ktoré spôsobujú unavený vzhľad. Peeling pomáha uvoľniť upchaté póry a stiahnuť ich. Obsahuje hydrogenizovaný ricínový olej vo forme jemných voskových perličiek a kyselinu citrónovú, ktorá zaisťuje obnovu pleti. Ryžový škrob pôsobí ako absorbent a jedlá sóda pleť upokojuje. Púdrový peeling obsahuje 0 % povrchovo aktívnych látok, silikónov, minerálnych olejov a alkoholu a geneticky modifikovaných

ingrediencií. Všetky zložky sú 100 % prírodného pôvodu.

Zaujme ťa: TEST: Tekuté očné tiene Mary Kay vo hviezdnych odtieňoch

MARY KAY NATURALLY™ VÝŽIVNÝ OLEJ

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

MARY KAY NATURALLY™ VÝŽIVNÝ OLEJ

Ľahké zloženie sa rýchlo vstrebáva do pokožky a dodáva intenzívnu hydratáciu a vyživuje pleť. Obsahuje zmes olejov zo sladkých mandlí, olivového a sezamového oleja, ktoré prirodzene pôsobia na zmäkčenie pokožky a dodávajú hydratáciu. Zvláčnenie pokožky umocňuje obsah skvalánu získaného z rastlín, ktorý tiež vytvára na pokožke ochrannú bariéru, a tým zmierňuje vysušovanie pleti. Vitamín E chráni pred vonkajšími vplyvmi. Má jemnú vanilkovú vôňu a je možné ho použiť na tvár, nechtovú kožtičku, suché miesta na tele a dokonca aj na končeky vlasov. Výživný olej je bez silikónov, minerálnych olejov, alkoholu a geneticky modifikovaných ingrediencií. Všetky jeho zložky sú 100 % prírodného pôvodu.

MARY KAY NATURALLY™ HYDRATAČNÝ BALZAM

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

MARY KAY NATURALLY™ HYDRATAČNÝ BALZAM

Praktický balzam v tyčinke cielene pôsobí na zlepšenie kondície pokožky celého tela. Na tvár, lakte, kolená, nechtovú kožtičku či pery. Vyživuje, zjemňuje a upokojuje vďaka
obsahu zmesi rastlinných voskov.
Kandelilový, slnečnicový a včelí vosk chránia pleť pred vysušovaním. Karnaubský vosk zvláčňuje, slnečnicový olej a rastlinný skvalán posilňujú hydratačnú bariéru pleti. Hydratačný balzam obsahuje 0 % silikónov, minerálnych olejov a alkoholu a geneticky modifikovaných ingrediencií. Všetky zložky sú 100 % prírodného pôvodu.

Pozri tiež: TEST: Peeling na tvár TimeWise Repair™ Revealing Radiance™ od Mary Kay

NEZÁVISLÁ CERTIFIKÁCIA

Každý prípravok Mary Kay Naturally™ má jedinečné zloženie z prírodne získaných ingrediencií a zároveň je certifikovaný ako prírodný podľa svetovej normy. Mary Kay pri vývoji tejto prírodnej línie nadviazala spoluprácu s francúzskou nezávislou organizáciou EcoCert, aby pre nové produkty získala certifikáciu COSMOS Natural. EcoCert je francúzska spoločnosť, ktorá v súčasnosti patrí medzi najväčšie medzinárodné certifikačné spoločnosti v oblasti prírodných a bio produktov. Udelenie tejto certifikácie si vyžaduje podrobné vyhodnotenie celého procesu od získavania a spracovania surovín, až po výrobu produktov a ich balení. Viac informácii o certifikácii COSMOS Natural nájdete na www.ecocert.com.

BALENIE OHĽADUPLNÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Spoločnosť Mary Kay už dlhé roky využíva pri výrobe produktov obnoviteľné zdroje a dodržiava zodpovedný prístup k životnému prostrediu. Preto všetky obaly Mary Kay Naturally™ sú v súlade s komplexnými štandardmi. Škatuľky sú navyše vyrobené zo 100 % recyklovaného materiálu a sú ďalej recyklovateľné. Obsahujú materiál s certifikáciou Forest Stewardship Council (FSC). Papier a tlačené materiály s certifikáciou FSC prispievajú k ochrane lesov, zodpovednému lesnému hospodárstvu a podpore zamestnancov v ťažobnom a papierenskom priemysle.

Mary Kay Naturally™ si môžete zakúpiť u nezávislej kozmetickej poradkyne Mary Kay. Nájdite tú svoju na marykay.sk.

Autor článku: Mary Kay

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

06.11.2020 06:15

Lákavé produkty!

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

02.01.2021 18:51

pekný obal

Vaše meno:

Soňa Kollárová

Soňa Kollárová

05.02.2021 19:45

Super!

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE