TOP telové krémy a mlieka, ktoré budú tvoju pokožku rozmaznávať

Hoci sa k nám pomaly blíži mrazivá zima, my sme ešte stále spomienkami na letnej dovolenke. Slnko, more, pláž a hrejivé lúče našej pokožke dodávali krásny bronzový nádych... Síce naša pokožka bola opálená, ale zároveň vysušená. A tak po lete sme ako prvé siahli po telových krémoch alebo mliekach, ktoré jej dodali extra dávku hydratácie, a tým jej prinavrátili to, čo si slnečné lúče vzali.

No ak sa od spomienok vrátime k realite, tak aj v zimnom období môžeme hovoriť o hydratácii, ktorú naša pokožka potrebuje. To obdobie, kedy bude vonku poriadne mrznúť až mráz bude zachádzať za nechty a teplé vykúrené miestnosti budú zase rozmŕzať naše červené nosy, sa nezadržateľne blíži. A práve takéto striedanie studeného a teplého prostredia spôsobuje to, že naša pleť, ale aj pokožka celého tela trpí. Aj keď si možno poviete, že je pokožka chránená vrstvami oblečenia a nič jej teda nehrozí, nemusí to tak byť aj v skutočnosti. Naša pokožka trpí, a preto by ste jej utrpenie mali zmierniť prostredníctvom telových krémov alebo mliek, ktoré jej dodajú vlahu, zregenerujú ju a zároveň ju ošetria.

TOP telové krémy a mlieka – ktoré sa oplatí vyskúšať?

Možno už aj vy viete, že hydratácia je kľúčom k zdravej pokožke. Ale ako ju hydratovať, keď si nevieme vybrať správny telový krém? Veď v podstate každý je iný – každý obsahuje iné zložky, má iné účinky, inú vôňu... iné všetko?!

Tentokrát sme sa bližšie pozreli na „zúbok“ telovým krémom a mliekam, ktoré sa oplatí vyskúšať. Ktorý si vyberiete na rozmaznávanie pokožky počas tejto zimy?

Odporúčame: 60 sekúnd v starostlivosti o pleť: Ozaj dokáže jediná minúta divy?

Alma K Body Care Nutritive Body Butter telový krém 

Mŕtve more je už odjakživa považované za zázračné, pretože obsahuje až 21 unikátnych minerálov, ktoré majú hojivé a regeneračné účinky. A práve sila týchto minerálov je ukrytá aj v telových a pleťových produktoch Alma K.

Telový krém Alma K je bohatým kokteilom hydratácie, ktorá zahalí vašu pokožku ako obláčik. Okrem minerálov z Mŕtveho mora obsahuje olej z maslovníka, ktorý má výživné účinky. Tiež sa v ňom nachádza sezamový olej s upokojujúcimi účinkami. Alma K telové maslo, respektíve krém poskytuje pokožke intenzívnu hydratáciu. Navyše je vhodné na ošetrenie aj tej najsuchšej pokožky, preto si ho v zimnom období zamilujete.

Telový krém Alma K nájdete v predaji v sieti FAnn parfumérií.

4 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

01.12.2019 08:16

Hydratácia je veľmi dôležitá, zaujímavé tipy, vďaka!

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

01.12.2019 18:10

vybrala by som si

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

04.12.2019 18:31

rada sa po kúpeli natieram voňavými telovými mliekami

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

05.12.2019 16:13

čas sice nezastavím, ale s dobrým krémem a tělovým mlékem se o to snažím

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE