AJ MALIČKOSTI VYČARIA ÚSMEV

V živote často nastávajú chvíle, keď sa snažíme nájsť akýsi recept na šťastie...

 

Toto spojenie slov píšeme do internetových vyhľadávačov, pýtame sa naň najlepšej kamarátky či našich rodičov. Keď márne hľadáme odpoveď, často nám začne pomaly dochádzať, že možno nič také ako recept na šťastie neexistuje a každý musí nájsť sám ten svoj postup ako na to.

 

 

Aký je NÁŠ recept na šťastie? TEŠIŤ SA Z MALIČKOSTÍ! Lebo život, to nie sú iba problémy a stres, ale aj nádherné chvíle, ktoré nás stretávajú každý deň, len si ich možno vždy nevšímame. Je to úsmev susedky hneď zrána, menšia zápcha na ceste do práce, ako bola tá včerajšia, obľúbené jedlo, ktoré nájdete počas obedňajšej prestávky v jedálni, alebo milá esemeska od vášho partnera či detí. Naozaj, šťastných chvíľ je počas každého dňa neúrekom...

 

Milé dámy, začnime si všímať krásy života a nesústreďujme sa iba na to zlé. Myslieť pozitívne prospieva nielen duši, ale aj telu. Krajšia bude vaša pokožka, no najmä vaša tvár, ktorú čoskoro začne zdobiť iba úsmev. A ak si chcete urobiť deň ešte krajším, prezrite si novinky kampane 11 spoločnosti Oriflame. Nájdete v nej kopu maličkostí, ktoré takisto vedia vyčariť úsmev na tvári :).

 

LEN ÚSMEV NESTAČÍ, MAJTE PEKNÚ PLEŤ!

 

Hovorí sa, že pekný úsmev je najkrajší šperk, ktorý môže žena nosiť. To je určite svätá pravda, súhlasíme! Ale predstavte si úsmev na suchej, mdlej a unavenej pleti... 

 

Odporúčame tiež: AJ POČAS HORÚČAV PLEŤ BEZ CHYBIČKY

Textilná pleťová maska NovAge Bright Sublime

Zdroj: Shutterstock®

Aby sa nič také nestalo, je tu našťastie nová rodinka pleťovej kozmetiky NovAge od Oriflame, ktorá sa ustavične rozrastá o ďalšie moderné prípravky. Absolútnou novinkou je v tejto kampani Textilná pleťová maska NovAge Bright Sublime. Pýtate sa, čo to vôbec textilná maska na pleť je? V podstate ide o klasickú masku na tvár, len nie je v tekutej forme, ale vo forme masky z bavlnenej tkaniny. Maska je namočená v roztoku obsahujúcom vitamín C, výťažky zo štiavu, z plodov mydlového stromu a andského stromu sapana žltého. Dôležité je, že všetky tieto zložky pôsobia na pleť pozitívne, hydratujú ju do hĺbky. Používajte masku aspoň raz týždenne a uvidíte, že vaša pleť bude žiariť široko-ďaleko, možno viac ako váš úsmev.

 

VEDELI STE, ŽE... Štiav poznáme aj pod názvom šťavel? Je to známa listová zelenina a nájsť ju môžete ojedinele aj u nás na trhu! Je úžasne prospešný pre organizmus, bohatý na vitamíny C, E, K, A, na železo, vlákninu aj aminokyseliny. Má antioxidačné, antibakteriálne a antikarcinogénne účinky.

 

 

UROBTE RADOSŤ NAJMENŠÍM

 

Poznáte príbeh o zábudlivej modrej rybke Dory, ktorá ešte pred rokmi hviezdila v rozprávke Hľadá sa Nemo? Teraz je v kinách jej vlastný príbeh s názvom Hľadá sa Dory a podľa recenzií ho budú vaše ratolesti zbožňovať! Slávnu rybku, ktorá si nevie zapamätať ani svoje meno a tým zabáva svet, môžu mať vaše detičky teraz vo vlastnej kúpeľni a spoločne s ňou sa radovať z kúpania ako nikdy predtým!

 

Odporúčame tiež: NEODOLATEĽNÉ POKUŠENIE Z RAJA

Svieža Toaletná voda Finding Dory

Zdroj: Shutterstock®

Svieža Toaletná voda Finding Dory zaváňa ovocím a je vyrobená pre jemnú a háklivú detskú pokožku. Navyše má krásny dizajn s usmievavou Dory, čo poteší každú detskú tváričku. V kolekcii z podmorského sveta nájdete aj hravý Sprchovací gél Finding Dory, ktorý prevonia vášho drobca, pričom nepodráždi pokožku. Neobsahuje totiž žiadne mydlo!

 

Možno sa vám zdá, že Dory je skôr dievčenská záležitosť... V tom prípade sa potešíte (alebo skôr vaši synčekovia) z kolekcie kozmetiky pre malého Jedia z Hviezdnych vojen! Dajte mu počas kúpania do ruky pomyselný svetelný meč a nechajte ho bojovať proti temným silám. 

 

Odporúčame tiež: SPOMIENKY NA VZÁCNE CHVÍLE

Toaletná voda Star War

Zdroj: Shutterstock®

Toaletná voda Star Wars je takisto špeciálne vyvinutá pre detskú pokožku a zaváňa sviežimi citrusmi. Krásny obal zdobí malý zelený mužíček, známy ako Yoda. Vesmírna kolekcia pre deti obsahuje Šampón na vlasy a telo Star Wars, ktorý chlapci ocenia najmä preto, že neštípe v očiach. Okrem toho vonia po ovocí a zdobí ho temná postava Darth Vader!

 

Viac o novinkách kampane 11 nájdete na webe www.oriflame.sk alebo v aktuálnom katalógu.

7 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

25.07.2016 09:28

presne, šťastie sa skladá z maličkostí

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

25.07.2016 17:14

Krásny blog :), tá maska sa mi páči :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

25.07.2016 20:37

príjemný článok

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

26.07.2016 05:59

To je pravda,snažím sa riadiť podľa toho...

Vaše meno:

Zuzana Brňová

Zuzana Brňová

22.08.2016 06:09

to je milené

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

24.10.2016 22:07

skutočne maličkosti mi vždy vyčaria úsmev na tvári

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

09.11.2016 08:06

to je super :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE