Recept na večnú mladosť

Aj vy poznáte a používate tú známu frázu „Teraz som zostarla o dva roky“ alebo „Práve mi ubudli tri roky života“?

 

Nie je žiadnym tajomstvom, že stres, zhon a problémy, ktoré prežívame každý deň, pridávajú nášmu organizmu na veku. Vyzeráme staršie a čo je horšie, aj sa staršie, ako je náš skutočný vek, cítime. Máme podstatne menej energie, sebavedomia a všeobecne so sebou nie sme spokojné. Tomu je však koniec! Predstavujeme vám NovAge Time Restore určený pre zrelú pleť.

 

 

ABY BOL VEK LEN ČÍSLO

 

Šesťdielna sada NovAge Time Restore predstavuje  nevyhnutnú starostlivosť pre každú zrelú pleť. Je určená pre dámy po päťdesiatke a je posilnená o inovatívny sójový genisteín, ktorý sa získava zo sóje a pomáha dopĺňať hladinu kolagénu v pleti do potrebných hodnôt. Zanecháva pleť hydratovanú a pružnú, a to je to, čo všetky dámy v zrelom veku skutočne potrebujú. Okrem tohto komplexu je sada obohatená aj o výťažok z rastlinných kmeňových buniek skorocelu, ktorý sa postará o redukciu nepekne vyzerajúcich pigmentových škvŕn vďaka regulácii hromadenia melanínu v pleti.

 

Odporúčame prečítať: HIT JARI? HRAJTE SA S FARBAMI!

Recept na večnú mladosť

Zdroj: Shutterstock®

Ako vieme, že Time Restore pomôže aj vám? Až 94 percent žien so zrelou pleťou, ktoré testovali celú sadu počas šesťtýždňového obdobia, potvrdilo, že táto nová pleťová kozmetika naozaj robí pleť pevnejšou, pružnejšou a vyživenejšou. Kontúry tváre sa pravidelným používaním sady stali výraznejšími a hlboké vrásky menej viditeľnými.

 

 

„NovAge Time Restore poskytuje zrelej pleti všetko, čo potrebuje, aby bola krásna.“

 

 

Doprajte aj vy svojej pleti tento omladzujúci program a uvidíte, že sa vám odvďačí úžasným a zdravým vzhľadom.

 

Odporúčame prečítať: OBJAVTE SVOJU SKRYTÚ KRÁSU! VIEME, AKO NA TO

Recept na večnú mladosť

Zdroj: Shutterstock®

LEN 4 MINÚTY DENNE

 

Ako pri všetkých sadách NovAge aj Time Restore šetrí váš drahocenný čas. Žiadne dlhokánske procedúry neočakávajte. Stačia 4 jednoduché kroky, ktoré vám denne zaberú 4 minúty – dve ráno a dve večer. Najprv pokožku tváre pripravte na ďalšiu starostlivosť pomocou Vyhladzujúceho čistiaceho mliekaZjemňujúcej tonizačnej vody.

 

Je čas vyhladiť hlboké vrásky a spevniť pokožku v očných partiách a nad hornou perou použitím Obnovujúceho krému na oči a pery. Tretí krok sa týka hĺbkového vyživenia pleti. Obnovujúce sérum Time Restore je vyvinuté tak, aby okrem hydratácie pleť aj  obnovilo a omladilo jej vzhľad. Sérum posilňuje účinok Obnovujúceho denného a nočného krému, ktoré prichádzajú na rad v poslednom štvrtom kroku. Denný krém má ochranný faktor SPF 15 proti škodlivému UV žiareniu a nočný dodá pleťovým bunkám výživu počas spánku.

 

Viac noviniek zo sveta prírodnej švédskej kozmetiky nájdete na www.oriflame.sk alebo v aktuálnom katalógu.

4 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

27.02.2017 08:46

toto by som potrebovala po takej dlhej a mrazivej zime

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

27.02.2017 12:36

...a ja tiež

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

03.03.2017 09:35

tie krémy a séra vyzerajú úžasne, zložením i dizajnom

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

14.03.2017 12:57

to je niečo pre nás dámy..

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE