TOP mini produkty na cesty, ktoré nezaberajú veľa miesta a sú účinné!

Asi všetci milujeme cestovanie, ale len málokto má rád aj balenie. Zbaliť sa na cesty je pre nás dámy veľký problém, pretože nikdy nedokážeme odhadnúť koľko oblečenia budeme potrebovať, koľko párov topánok si vziať so sebou a navyše celý náš kozmetický kufrík sa do batožiny jednoducho nezmestí. Zmenšiť niekoľkokrokovú dennú a večernú rutinu na minimum je poriadna fuška. Navyše, ak cestujete lietadlom, celú kozmetickú taštičku musíte zredukovať, aby vám na letisku náhodou z kufra niečo nevyhodili. No tam, kde sa zdá, že nie je cesta prichádzame my – s riešením.

Odporúčame: TOP izbové rastliny na slnečné okno: Ktorým slnečné lúče neuškodia?

TOP produkty na cesty

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

TOP produkty na cesty, s ktorými si vystačíte

Nemusíte z kufra vyhodiť tie krásne lodičky, ktoré si plánujete obuť na romantickú večeru. Nevyhadzujte z kufra ani tie krásne šaty, ktoré ste si kvôli dovolenke kúpili. Namiesto toho vymeňte veľké balenia prípravkov za cestovné mini balenia, ktoré sú rozkošné a ešte vám aj ušetria miesto v kufri.  

Aby sme vám teda zjednodušili balenie sa na cesty, tak sme pre vás našli TOP produkty, ktoré sa oplatí zbaliť si namiesto plných balení. Vďaka svojmu praktickému baleniu sú vhodné aj do príručnej batožiny. No čo je najlepšie, zaistia vám, že budete vyzerať skvelo za každých okolností a dokonca aj pri tých najťažších podmienkach.

Pozri aj: Dokonalé vlny ako z Hollywoodu: Osvoj si týchto 7 krokov!

3LAB Aqua BB Protect make-up

Na cestách chce každá dáma vyzerať čo najlepšie. A vôbec nezáleží na tom, kam vlastne cestujeme. Pri mori, ale aj na pracovnej ceste chceme byť vždy dokonalo upravené, no ťahať so sebou celý svoj kozmetický arzenál sa nám vôbec, ale že vôbec nechce. V takom prípade môže byť pre vás záchranou jeden kozmetický produkt, ktorý pleti poskytuje ochranný štít a tým je Aqua BB protect make-up.

Pleť chráni pred vonkajšími environmentálnymi vplyvmi, poskytuje jej plné krytie s matným efektom a dlhotrvajúcu hydratáciu. Špeciálne navrhnutý make-up dokáže absorbovať nadmerný kožný maz, vďaka čomu dosiahnete bezchybný vzhľad pleti po celý deň.

3LAB Aqua BB Protect make-up nájdete v predaji v sieti FAnn parfumérií.

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

04.09.2020 06:59

Výborné mini produkty na cesty, ktoré nezaberajú veľa miesta a sú naozaj účinné!

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

04.09.2020 12:37

túto mini kozmetiku by som rada vlastnila.

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

15.09.2020 15:34

Výborné mini produkty na cesty.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE