Daj na rady hair stylistov: Aké budú vlasové trendy v roku 2019?

Vo svete krásy a módy sa trendy neustále obmieňajú. Každý rok tak môžeme pozorovať v priamom prenose na uliciach najrôznejšie výstrelky či už vo svete oblečenia, mejkapu, alebo úpravy vlasov. Zaujíma vás, aké vlasové trendy v roku 2019 uvidíte na uliciach najčastejšie alebo vás už váš účes jednoducho omrzel a žiada si to konečne zmenu? Hair stylisti radia, ktorým smerom sa vydať.

Orámujte si tvár

Celebritní stylisti sa zhodujú na tom, že okrem konvenčných farieb na vlasy, akou je blond, hnedá, ryšavá a čierna, sa opäť môžete vydať aj cestou melíru. Melír rôznych odtieňov bude totiž v kurze aj naďalej, pričom odborníci na vlasové trendy upozorňujú, že veľmi lichotivé je orámovanie tváre pomocou dvoch svetlých prameňov. Možno sa vám to zdá až príliš výrazné, no väčšine z nás kvalitné prevedenie tohto trendu naozaj dopomôže k lepšiemu a zaujímavejšiemu vzhľadu.

Zaujme ťa aj: Šetrné odstránenie umelých mihalníc: Takto to prežiješ bez ujmy!

melír okolo tváre

Zdroj: Shutterstock®

Plážové vlny nielen v lete

Už viac nemusíte čakať na letnú dovolenku na to, aby ste na nej predviedli halabala plážové vlny na svojich vlasoch v plnej paráde. Budú sa totiž nosiť počas celého roka ako účes číslo jeden, ktorý je navyše úplne nenáročný na prípravu. Nezaberie ani dlho času, takže ho pokojne zvládnete aj ráno pred prácou.

Plážové vlny vykúzlite pomocou stredne širokej kulmy a vlastných prstov, pomocou ktorých čerstvé kučery jemne rozbijete. Pozor, trendom budúceho roka budú ešte voľnejšie plážové vlny, ktoré zasa vzniknú tak, že sa na tých klasických plážových vlnách aspoň raz vyspíte, sem tam prameň dotočíte a účes je na svete!

plážové vlny

Zdroj: Shutterstock®

Veľmi vysoký cop

Dlhé vlasy sú v kurze a asi aj v kurze naveky zostanú. Ak ste ich vernou nositeľkou, skúste sa inšpirovať aspoň účesom, ktorý bude vládnuť v roku 2019. Ide o veľmi vysoký cop, ktorý sa nosí až v hornej časti hlavy. Jednoducho tam, kam ho až viete vyzdvihnúť.

Najlepšie pritom bude vyzerať, keď si vlasy ulížete dohladka, napríklad aj pomocou gélu na vlasy a okolo gumičky si obtočíte pramienok vlasov. Vysoký cop, ktorý sa môže premeniť aj na veľmi vysoký drdol zbožňujú celebrity ako Rihanna či rodinka Kardashianiek, takže neúspechu sa rozhodne obávať nemusíte.

Bude sa ti páčiť: Vieš, prečo si dopriať teplý kúpeľ? Pozor, nejde len o hygienu!

ako na vysoký cop

Zdroj: Shutterstock®

Ofinka à la záves

Aké trendy môžeme očakávať vo svete ofiniek, ktoré sa už dávnejšie vrátili opäť do módy? Doteraz možno ofinkovému ošiaľu vládny ofiny odstrihnuté podľa pravítka, tomu je však v roku 2019 koniec. Ak vám to proporcie tváre dovolia, o čom sa poraďte vopred so svojím kaderníkom, siahnite určite po ofinke pripomínajúcej záves.

Je neuveriteľne ženská, takže budete pôsobiť oveľa jemnejšie. Navyše sa hodí ku všetkým dĺžkam vlasov, takže nemusíte váhať už ani minútku. Záclonková ofinka sa aj jednoducho udržuje –   upravíte ju pomocou guľatej kefy a fénu, pričom najlepšie vyzerá, keď nakoniec jej vnútorné končeky vytočíte mierne do strán.

Inšpiruj sa: Zasadací poriadok na svadbe: Návod, ako ho zvládnuť bravúrne

záclonková ofina

Zdroj: Shutterstock®

10 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

31.12.2018 08:05

Veľmi pekné vlasové trendy na roku 2019!

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

31.12.2018 08:33

páčia sa mi všetky účesy, neviem si sama vybrať, takže podľa nálady to budem pekne striedať

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

31.12.2018 09:10

Veľmi pekné!

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

31.12.2018 18:13

módne trendy sa opakujú, ako v oblečení, tak aj v účesoch, páčia sa mi copy

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

31.12.2018 22:16

melír a cop sú top

Vaše meno:

Táňa Slahučková

Táňa Slahučková

03.01.2019 00:57

Veľmi ma neoslovili, asi zostanem pri svojom :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

08.01.2019 19:14

Waú skvelá inšpirácia

Vaše meno:

Jana Pitonakova

Jana Pitonakova

14.01.2019 06:56

ja a ofina nejde do kopy ... ale vždy som túžila po vlnitých vlasoch ...takže výber bol jednoznčný

Vaše meno:

Danielka Hrončeková

Danielka Hrončeková

07.03.2019 09:04

melír je stále krásny a podľa mňa dobrý melír bude stále v móde

Vaše meno:

Anton Marek

Anton Marek

12.04.2019 14:53

Tie plážové vlny sú top.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE