VIDEOnávod na 3 jednoduché účesy na rok 2021: Štýlový účes za menej ako 5 minút

Karanténny alebo teda núdzový stav je zdá sa už príliš dlhý na to, aby sme od mnohých bežných činností upustili. Za ten rok sme sa akosi prestali zaujímať aj o také bežné maličkosti, ktoré nám dokázali zlepšiť deň. Kedysi sme sa tešili aj z nového rúžu na pery, ktorý mal dokonalú farbu a na perách vyzeral úchvatne. Dnes už rúže nakupuje len málo z nás. Veď aj tak máme celý deň na tvári rúško, a tak je jedno, či na perách nejaký rúž máme. Malou výhrou je však paletka očných tieňov. Oči sú v centre pozornosti, a tak si dávame záležať aspoň na ich vzhľade. Aj taká riasenka poteší. Ale pri home office je všetko aj tak zbytočné. Ak nemávate porady alebo pracovné hovory online, tak sa ledva prinútite prezliecť z pyžama. A tak máte svoju malú súkromnú pyžamovú party, na ktorej neplatia žiadne pravidlá. Nehovoriac o tom, že vlasy len tak ledabolo zopnete gumičkou a viac neriešite. No poďme to všetko spolu zmeniť!

Čo tam po tom, že je nejaký núdzový stav. Každá z nás sa môže cítiť príjemne a očarujúco aj v pohodlí domova. Tak sa prinúťte ráno vstať ako bežne do práce a dajte si tú námahu nalíčiť sa, učesať a prezliecť z pyžama. Uvidíte, že aj taká maličkosť vylepší váš deň!

3 jednoduché účesy na každý deň podľa Alex Gaboury

Alex je známou YouTuberkou, ktorá už zopár rokov ľudí inšpiruje svojimi kreatívnymi a hlavne nápaditými účesmi. Najlepšie však na nich je to, že sú jednoduché a dokážete si ich spraviť aj vy. Základom sú len gumičky a nejaké tie sponky, ktoré skvelo poslúžia.

Vo videu vyššie nájdete inspiráciu na 3 jednoduché účesy, ktoré odporúčame vyskúšať. Ak máte jemné vlasy, oplatí sa ich pred vytváraním účesu navlniť. Použiť môžete kulmu, žehličku alebo aktuálne mnohými ženami obľúbený trik, ktorý koluje na internete – navlhčené vlasy si obmotajte okolo ponožky alebo opasku zo županu. Vlasy si takto hravo navlníte počas spánku. A následne si vytvorte jeden z účesov – bude to netradičný konský chvost, ponytail so štipcom do vlasov alebo nižšie posadený drdol?

5 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

05.03.2021 21:22

Skvelá inšpirácia

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

06.03.2021 10:37

pekný, ale nemám na taký účes správnu dĺžku vlasov

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

06.03.2021 13:45

Super. Dakujem .Ten tretí účes je krásny a jednoduchý .. Dnes si ho spravím ..

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

06.03.2021 17:23

Krásne a jednoduché!

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

20.03.2021 16:03

Krásne inšpirácie na jarné účesy.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE