7-dňové cvičenie pre ploché bruško: Cviky, ktoré sa oplatí vyskúšať!

Vytvoriť si nejakú rutinu býva niekedy náročné. Síce je tu chcenie, ktoré je najdôležitejšie, ale niekedy realita je úplne iná. Vidíme to najmä pri starostlivosti o pleť. S nadšením si kúpime všetky prípravky, ktoré sú určené pre náš typ pleti a s nadšením sa vrhneme do jej čistenia a ošetrovania. Najprv odlíčiť, potom dočistiť, ďalej tonizovať, občas maska, sérum a na záver pleťový krém. Ale takáto poctivá starostlivosť nám vydrží len zopár dní. A podobne to je aj pri cvičení. Motiváciou nám je krásne vyformovaná postava, ktorá vynikne v plavkách, no po dvoch dňoch máme chuť vyhodiť podložku na cvičenie von oknom. Už po dvoch dňoch intenzívneho cvičenia máme dosť.

Áno, tiež to poznáme. Síce nám entuziazmus niekedy vydrží aj dlhšie, nie vždy to tak je. Dôležité je spraviť si rutinu, vďaka ktorej sa cvičenie stane súčasťou vášho každodenného života. Samozrejme, začať treba pomaly. Najprv skúste cvičiť 2-krát týždenne a postupne pridávajte viac dní.

7-dňové cvičenie na doma

Ak sa cítite aj na intenzívnejšie cvičenie a veríte si, že by ste ho zvládli, tak pokojne cvičte každý deň. Práve tip na 7-dňové cvičenie nájdete v nasledujúcom videu. Cviky sú zamerané predovšetkým na zhadzovanie tuku z brucha. Vďaka týmto cvikom bude vaše bruško ploché už v priebehu jedného týždňa.

Pozri aj: Odporúčajú ju celebrity aj influenceri: Je toto TOP diéta roku 2020?!

2 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

30.05.2020 05:24

Jaj veru,najvyšší čas,poďme cvičiť...

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

30.05.2020 08:00

Účinné cviky na túto partiu!

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE