Video tréning na každý deň: Na brucho, ramená, zadok i stehná!

Dokopať sa k cvičeniu aspoň jedenkrát do týždňa je niekedy veľmi náročné, nie to ešte každý deň. Aj keď odborníci tvrdia, že cvičiť by sme nemali každý jeden deň, pri správne zvolených cvikoch to možné je. Je dôležité vedieť, aké cviky môžete vykonávať aj častejšie. Ak si dáte poriadne do tela, tak je jasné, že budete potrebovať čas na regeneráciu svalov. So svalovicou určite nebudete mať chuť si zacvičiť aj nasledujúci deň. Portál cvicte.sk však zostavil sériu cvikov, ktoré pokojne môžete vykonávať každý jeden deň. Ide o cviky, prostredníctvom ktorých si spevníte a vyformujete svoj zadok a stehná, bruško i paže. Poriadne sa natiahnete, trochu sa spotíte, ale budete mať zo seba skvelý pocit.

Cviky na každý deň na doma

Pri náročnejších tréningoch platí, že naše telo spotrebúva veľké množstvo energie, ktorú potrebuje pre podanie čo najlepšieho výkonu. Pri fyzicky náročnejších cvikoch tiež dostávajú zabrať aj naše kĺby, ktoré rovnako potrebujú čas na oddych a „zotavenie sa“. Preto by ste to s cvičením nemali preháňať, ale napríklad na takom bežiacom páse si môžete zabehať aj každý deň. Rovnako si môžete vybehnúť do prírody a venovať sa cvičeniu vonku.

Na doma zase existuje séria cvikov, pri ktorých nebudete potrebovať žiadne náradie. Vystačíte si so svojou váhou, ktorá je tým najlepším závažím na cvičenie. Ako na to? Inšpirujte sa nasledujúcim videom!

Pozri aj: Flow joga na doma: Dynamika a dýchanie je základ

Ak si chcete zacvičiť oveľa viac, ak chcete cvičiť pravidelne alebo si chcete vyformovať celé telo, tak vyskúšajte online video program SUPER BODY, SUPER BODY 1SUPER BODY 2. X-hodín cvičenia navyše získate s kódom „KZK10“ s 10 % zľavou!

Odporúčame: Cvičenie so švihadlom zamerané na chudnutie: Váha pôjde rapídne dole!

4 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

28.05.2020 05:38

Tak toto sa teraz hodí...

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

28.05.2020 07:28

Inšpiratívne video!

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

29.05.2020 08:36

len sa prekonať, potom to už ide..

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

16.12.2020 08:52

perfektné ,dakujem

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE