Ako na modernizáciu kúpeľne či kuchyne? Máme pre teba 4 tipy!

Náš domov je najlepšie osobné útočisko, obzvlášť v období, keď sa celý svet zdá byť hore nohami, ako to bolo v posledných dvoch rokoch. Po takom dlhom čase strávenom vo svojich príbytkoch nie je prekvapením, že ľudia prejavujú zvýšený záujem o úpravu svojich domovov, aby sa tu cítili ešte príjemnejšie. Znamená to, že treba vybúrať steny? Nemusí. Úpravy v domácnosti môžu byť pomerne jednoduché a cenovo dostupné, a to aj v miestnostiach ako sú kúpeľňa a kuchyňa, pri ktorých by vám možno nenapadlo začať.

1. Kuchynská batéria, ktorej montáž je radosť!

Spoločnosť GROHE svojou ponukou kuchynských batérií reaguje na trend domácich úprav a ponúka domácim majstrom nové riešenia pre jednoduchú modernizáciu domácnosti v kuchyni bez väčšej námahy. Výrobky ponúkajú veľmi jednoduchý spôsob montáže, pri ktorom nie je potrebné žiadne ďalšie náradie a zvládne ju každý. Intuitívne návody QuickGuides sú jednoduché inštalačné príručky s krátkymi pokynmi doplnenými popisnými obrázkami. Tí, ktorí dávajú prednosť video návodom, nájdu užitočné tipy a návody krok za krokom v aplikácii QuickVideos, ktorá je prístupná prostredníctvom QR kódu na príručke QuickGuide alebo na samotnom obale výrobku. Vnútri škatule GROHE QuickFix tak zákazník nájde naozaj všetko. Vďaka štíhlemu a modernému dizajnu osviežia tieto batérie každú kuchyňu a zároveň uľahčujú a spríjemňujú každodenné práce.

Pozri aj: Upratovanie domácnosti krok po kroku: S týždenným plánovačom ti nič neujde!

Grohe batérie

Zdroj: Grohe

2. Dôvody, prečo zvažovať výmenu kúpeľňovej sanity

Čo dodá vašej kúpeľni sviežosť? Široká škála umývadlových batérií rôznych veľkostí a tiež vaňové a sprchové batérie GROHE QuickFix. Okrem moderného dizajnu ponúkajú výrobky tohto radu tiež väčšiu výšku pre pohodlnejšiu každodennú kúpeľňovú rutinu. Model s vyťahovacím výpustom potom ponúka plnú flexibilitu – ideálny na umývanie vlasov alebo čistenie umývadla. Technológia GROHE EcoJoy prispieva k ochrane životného prostredia, znižuje prietok vody a zároveň ju obohacuje vzduchom, čím zaisťuje dokonalý, objemný prúd vody a zároveň šetrí cenné prírodné zdroje. Niektoré modely disponujú technológiou GROHE SilkMove ES, ktorá je inteligentnou kombináciou úspory energie a jednoduchého ovládania vody. Vďaka tomu, že v strednej polohe páky tečie iba studená voda, znižuje spotrebu teplej vody a tým aj spotrebu elektrickej energie.

3. Drobné kúpeľňové dekorácie urobia zázraky

Niekedy stačí málo... Kefa na WC v keramickom obale s dekoratívnym reliéfom sa hodí do každej kúpeľne či na WC. Je vybavená nerezovou rukoväťou. Ku kefe zoženiete na www.dedoma.sk/Doplnky-do-kupelne/ v rovnakom dezéne aj kelímok na kefku a misku na mydlo, môžete si tak zladiť celú kúpeľňu do posledného detailu. K dokonalosti doladíte aj farbu – biela, šedobéžová, béžová alebo aj teplá hnedá – ktorákoľvek sa vám bude lepšie hodiť.

Odporúčame: Moderná kuchyňa v roku 2022 – aké kuchynské trendy prichádzajú tento rok?

kúpeľňové a kuchynské doplnky

Zdroj: Shutterstock®

4. Doprajte svojej kuchyni niečo pekné a niečo užitočné

Pre nastolenie strateného poriadku a prehľad v poličkách kuchynskej linky či komory stačí zvoliť správne úložné priestory, či preorganizovať spôsob skladovania. Na www.dedoma.sk nájdete hneď niekoľko tipov, vďaka ktorým u vás zavládne organizovanosť a budete mať o potravinách, aj o kuchynských pomocníkoch skvelý prehľad. No a ten spomínaný pekný prvok? Vymeňte jedálenskú súpravu. Nové dizajnové kúsky potešia nielen oko, ale aj to vlastnoručne pripravené jedlo vám bude chutiť lepšie!

Neprehliadni: Čo robiť, aby čierne rifle ostali čierne aj po praní? Toto radšej do práčky nepridávaj!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE