Žehlenie ako relax? Áno, vďaka šikovnej žehličke!

Ochladenie so sebou prináša aj potrebu nosiť čoraz viac vrstiev oblečenia, a preto niet divu, že máme prania a žehlenia vyše hlavy.

 

Moderné žehliace systémy však disponujú funkciami, vďaka ktorým môže byť aj žehlenie pre Vás príjemným relaxom – či už si pozriete obľúbený film, zavoláte priateľke alebo si vychutnáte pohár vína.

 

 

 

Do ženských rúk

Žehliaci a naparovací systém Philips PerfectCare Elite zohľadňuje to najdôležitejšie – že sme to väčšinou my, ženy, ktoré sa starajú o čistotu a vzhľad všetkých členov domácnosti. Práve preto je táto naparovacia žehlička veľmi ľahká a vyvinutá tak, aby ste sa pri žehlení nijako nenamáhali. Disponuje špičkovou žehliacou plochou T-ionic Glide, ktorá zabezpečuje ideálnu kĺzavosť po povrchoch odevov a umožňuje aj zvislé žehlenie. Jej titánovo-oxidová vrstva má vysokú odolnosť voči poškriabaniu, takže sa už nemusíte báť zipsov a gombíkov. Jej tvar a riešenie distribúcie pary zabezpečujú rýchle odstraňovanie záhybov. 

Odporúčame: Krásne biele zuby - túžiš po nich aj ty? Tak kráčaj s dobou!

Philips PerfectCare Elite

Zdroj: Shutterstock®

Pevná, no citlivá

Najväčšou prednosťou Philips PerfectCare Elite  je práve kombinácia robustného vyhotovenia, ktoré je k odevom veľmi citlivé, no zároveň zabezpečuje extrémne efektívne žehlenie všetkých materiálov. Vďaka technológii OptimalTEMP nie je potrebné nastavovať rôzne teploty pre jednotlivé druhy látok, prípadne dokonca čakať, kým žehlička vychladne. Aj keď to znie neuveriteľne, na rovnakom nastavení môžete vyžehliť hodvábnu šatku aj rifle. Všetko zabezpečuje kontinuálny výstup pary, s ktorým žiadnu látku neprepálite. A neplatí to iba vtedy, keď so žehličkou po odevoch kĺžete – dokonca ju netreba odkladať nabok. Látka sa neprepáli ani vtedy, keď ju necháte položenú priamo na žehliacej ploche. 

Žehlička PerfectCare Elite

Zdroj: Shutterstock®

Jednoduchá manipulácia

Táto skutočnosť samozrejme šetrí vaše ruky. Kĺby v predlaktí sa veľmi namáhajú práve tým, že iné žehličky je potrebné odkladať nabok. Ďalšou výhodou je veľká kapacita nádoby s vodou, ktorá tvorí súčasť základne žehličky. Pri kapacite 1,8 litra vydržíte žehliť až 2 hodiny. Samotné dolievanie vody je navyše veľmi jednoduché. Vďaka veľkému otvoru ju môžete pohodlne doplniť priamo z kohútika, pričom zariadenie netreba vypínať. Žehlička sa dá pevne zaistiť o základňu, takže je prenos celého žehliaceho systému praktický a bezpečný. 

Žehliaci a naparovací systém Philips PerfectCare Elite

Zdroj: Shutterstock®

S ohľadom na zelenú planétu

Na nutnosť odstránenia vodného kameňa vás žehlička sama upozorní. Následne stačí vybrať uzáver Easy De-Calc a zliať znečistenú vodu. Philips PerfectCare Elite disponuje aj šetrným režimom ECO, pri ktorom využíva optimalizované množstvo pary. Vítaným bonusom pre bezpečnosť vašej domácnosti je samozrejme aj funkcia automatického vypnutia po niekoľkých minútach bez používania.

 

Viac na www.philips.sk/jednoduchezehlenie

9 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

24.10.2017 07:53

juj .... veru bolo obdobie keď som si odkladala žehlenie z víkendu na víkend... nakopilo sa toho viac a viac a bolo to ešte horšie.. žehlenie vôbec nepatrí medzi tie moje najoblúbenejšie činnosti... ale keďže mám priateľa časníka, košiel mám neúrekom...prvým správnym krokom je výber kvalitnej a ľahšej žehličky....s modernou výbavou ide všetko rýchlejšie a pohodlnejšie..... druhým je hlavne veľa svetla v izbe...suma sumárov, snažím sa kupovať kvalitné materiály a hlavne čo najmenej krčivé, ktoré netreba žehliť.....

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

24.10.2017 12:23

ja žehlím rada :-)

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

24.10.2017 12:56

postupom času žehlím menej a menej, myslím na to, už pri nákupe oblečenia či posteľnej bielizne a čo je najdôležitejšie, manžel nosí košele len výnimočne

Vaše meno:

benynka

benynka

24.10.2017 14:44

nerada žehlím najmä tie spomínané košele, ale tiež sa mi zdá, že stále menej žehlím
keď treba veľa žehliť vtedy je naozaj dobré vybrať šikovnú žehličku, ľahkú a účinnú

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

24.10.2017 19:13

zišla by sa nová žehlička

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

25.10.2017 10:06

žehlenie si spríjemňujem telkou, občas na ňu mrknem, je to celkom fajn spoločník, niet nad dobrú a kvalitnú žehličku...

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

25.10.2017 11:42

no snáď raz sa stane žehlenie relaxom aj pre mňa :-) zatiaľ to tak nevidím...

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

25.10.2017 22:37

Mať dobrú žehličku je na nezaplatenie. Ešte lepšia možnosť je mať manžela ktorý rád žehlí ;)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.12.2017 14:13

Rada žehlím a kedysi dávno sa žehličku všetko plienky,dupačky, vreckovky a teraz takmer nič už mladsie ročníky nežehlia

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE