Došla ti inšpirácia? Tieto krásne SMS k narodeninám potešia každého!

Deň, kedy človek po prvý raz uzrel svetlo sveta, oslavujeme všetci každý jeden rok, čo znamená, že je dosť veľká pravdepodobnosť, že niekto z vašich známych oslavuje narodeniny práve dnes. Možno ste troška staromódni, možno sentimentálni a možno len milujete retro a posielate ešte stále SMS k narodeninám... Nech je to už akokoľvek, ste na správnom mieste. Osviežte si svoju zbierku veršíkov k narodeninám a tento rok pošlite svojim blízkym, priateľom či kolegom niečo nové!

Zaujme ťa: Prečo sa červenáme a prečo tvár prezrádza naše rozpaky?

dojemné SMS k narodeninám

Zdroj: Shutterstock®

Básnické črevo

Keď niekomu blahoželáme k narodeninám, máme vo zvyku priať mu zdravie, šťastie a lásku. Je načase, aby sme tieto tri slovká zaobalili do kúska poézie a pridali im troška šťavy. Tieto rýmujúce sa verše k narodeninám môžete použiť do SMS správy, správy na internete alebo ich môžete recitovať aj naživo.

  • Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň. Od starosti žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky.
  • Zaželať ti radosť? To by bolo málo. Zaželať ti krásu? Veď jej nemáš málo. Zaželať ti šťastie? Načo, veď ho nájdeš sám. Tak ti želám, čo všetkým chýba, nech ti život dá všetko to, čo v sebe skrýva.
  • Prajem Ti veľa zdravia, lebo je vzácne, veľa šťastia, lebo je krásne, veľa lásky, lebo je jej málo a všetko len to najlepšie, aby žiť za to stálo.
  • Nech je Tvoj život ako násobilka, ktorá nasobí radosť, delí starosť, umocňuje lásku, odmocňuje nenávisť a všetko dobré dohromady spočíta.
  • Vyvaruj sa rán, čo sa dlho hoja, miluj iba tých, ktorí za to stoja. Dosiahni v živote všetko, čo chceš a ži tak, nech nikdy nič neľutuješ.
  • Maj vždy zdravia celé hory, šťastia ako kvapiek v mori, lásky nech Ti toľko patrí, ako snehu majú Tatry.
čo priať k narodeninám

Zdroj: Shutterstock®

Rým nie je všetko

Niektorí z nás predsa len preferujú niečo menej sladké, niečo, čo sa nerýmuje a teda celkom jednoduché, no zároveň kreatívne riadky, vďaka ktorým dáme blízkym najavo, že na nich v ich veľký deň myslíme. Ak patríte do tejto kategórie, pre ktorých rým nie je všetko, inšpirujte sa týmito prianiami!

  • Recept k narodeninám: 1 hrsť lásky, 2 lyžice priateľstva, pozitívne myslenie, 10 kvapiek humoru a 250 g šťastia – dobre premiešať a podávať ihneď.
  • Lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky Ti k narodeninám želá…
  • Prajem Ti dobrú náladu, pretože s ňou je život veselší, prajem Ti šťastie, pretože s ním je život ľahší, prajem Ti peniaze, pretože s nimi sa dá život užívať väčšími dúškami a prajem Ti zdravie, pretože bez neho stojí život za nič!
5 komentárov
Marta Kendrová

Marta Kendrová

10.10.2018 08:35

Tie potešia vždy:)

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

10.10.2018 08:47

poteší vždy, keď si niekto na nás spomenie

Vaše meno:

Mária Liščinská

Mária Liščinská

10.10.2018 10:43

Aký milý článok :)
Inšpirácia nie je nikdy na škodu.
Ďakujem za tipy ;)

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

10.10.2018 13:07

Narodeninové veršíky určite využijem, už som si ich aj uložila.

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

13.10.2018 18:08

radšej mám tie vtipnejšie, ale zase komu sa čo hodí..

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE