Hľadáš motiváciu? Slávne instagramové fitnessky ti pomôžu!

Povedzme si narovinu, motivácia sa niekedy hľadá ťažko. Aj keď často pravidelne cvičíme, beháme, jógujeme, a tak ďalej, stačí malý výpadok z aktívneho režimu v podobe týždennej choroby a sme tam, kde by sme nechceli byť... Na gauči s mobilom v ruke a pochutinami okolo.

 

V zime sa motivácia hľadá ešte o čosi ťažšie. Keď sa pozriete von oknom po práci, kedy je už po štvrtej skoro úplná tma a vonku zúri fujavica, tiež to nie je priveľmi lákavé vyjsť von a ešte v tom nečase aj športovať.

 

Pozri aj: Jej tajomstvo je cibuľa: Super rýchla paradajková polievka

 

Práve toto sú dôvody, prečo najčastejšie strácame motiváciu a dalo by sa to zhrnúť do jednej krátkej vety: „Nechce sa mi.“ My však lenivosť odmietame, a preto vám predstavujeme slávne instagramové fitnessky, ktoré otvorili svoje súkromie prostredníctvom tejto sociálnej siete, aby motivovali širokú verejnosť k činnosti. Inšpirujte sa aj vy a nájdite motiváciu v týchto kráskach, ktoré na sebe tvrdo makajú, aby vyzerali skvelo a cítili sa ešte lepšie!

 

@jenselter

Jen Selter je rodená Newyorčanka a vyslúžila si aj prívlastok „najkrajšieho zadku na Instagrame“. Jen je okrem iného aj fitness modelka a zanietená športovkyňa. Dosť bolo slov, pozrite si jej motivujúce posty. P. S. Jen si vybudovala celkom slušnú komunitu, sleduje ju viac ako 11,6 milióna ľudí!

I’ll meet you here

Príspevok, ktorý zdieľa Jen Selter (@jenselter),

Booty blocker in the house.. @lelepons

Príspevok, ktorý zdieľa Jen Selter (@jenselter),

No gym, no problem. Outdoor booty work Song : @KygoMusic - #Stargazing #ad

Príspevok, ktorý zdieľa Jen Selter (@jenselter),

@massy.arias

Viac ako 2,4 milióna followerov hľadá denne inšpiráciu na Instagrame Massy Arias, ktorá sa zaoberá cvičením a výživovým poradenstvom. Okrem motivačných sloganov, ukážok cvikov či vhodných jedál u nej nájdete aj fotky z osobného života.

 

@annavictoria

Úžasné transformácie tela len za 12 týždňov tvrdej práce prezentuje na svojom Instagrame Anna Victoria, ktorá je osobná trénerka. Motivuje to viac ako 1,4 milióna ľudí, pretože vidia, že za 12 týždňov disciplíny sa dá toho veľa stihnúť.

 

Preskúmaj: Sedenie škodí: Ako aktivovať telo a predísť chorobám?

I wasn’t sure if I was going to share this or not. Instantly I could imagine the comments, “You lost your butt... Your boobs got smaller... I prefer the left”. Those comments will come, I know. But what if I love my booty just as much now as then? What if I’m actually happy to lose some boobage? And what if your preference of left vs. right makes zero difference in what I decide to do or how I see my body..? . We need to not look to others for approval of our own bodies. Nothing wrong with wanting to look good, but we need to seek approval first and foremost from ourselves. I love the left AND I love the right. Only difference between the two is I’ve been going after performance related goals in these last few months after having had been in a rut (ie: improving endurance and increasing strength) which does reflect itself physically via a leaner, more toned body. But that doesn’t mean I wasn’t happy with myself before. . Why do before and afters have to be about liking one and disliking the other? Why can’t we appreciate our bodies in both but be proud of the mental, emotional, and physical strength gained in the time between these two photos? And FYI: No, I didn’t starve myself to achieve this progress. No, I didn’t slave away for hours at the gym. And I don’t hate the before. I loved every bit of those extra curves! just as I love my curves now, no matter how big or small. . What you look like should not set the standard for how much you love yourself. Love yourself now. Love yourself during. And love yourself until the end of time. Because actually, we don’t have that much time. So stop wasting it comparing, hating, bashing. Kick ass in the gym and fuel/nourish your body because it feels good, not to punish yourself. Fall in love with who you are and who you become when you see just how amazing you actually are and always have been. Before and after. #fitbodyguide www.annavictoria.com/guides

Príspevok, ktorý zdieľa Anna Victoria (@annavictoria),

12 week FBG progress from @sakayfit.fbg!! I absolutely LOVE her message, too!! Please read! She said, "12 week progress photos!Honestly, this journey is not what I thought it would be. Just like scrolling through Instagram gives you false ideals, I had a rose colored, airbrushed, picture perfect idea of what I thought this journey would look like. I thought that I would just do the workouts and voila! Well spoiler alert: it was not easy. It was frickin hard. No way around that. If it were easy everyone would do it. But hard is what makes you grow. Hard is what makes it worth it. Knowing that you struggled but at the end you overcame and succeeded. And then the total curveball that I was unprepared for- the mental change. There’s something special about truly realizing that the power to change is completely in your hands. And realizing that the journey doesn’t have to be perfect, as long as you try your best. And your best looks different each day. Not every day will be great, but sometimes the bad days matter more than the good because those are the ones that really test your commitment to yourself. So no, it was not what I thought. It was more. I came out with so much more than I even hoped. I feel stronger. I feel more confident. I feel more positive. I feel more self-assured. I feel more accepting of my imperfections. I owe a big part of that to this amazing community- all of your support, motivation, inspiration, and friendship is what really helped me along the wayHere’s to another 12 weeks starting Monday " I couldn't be more proud of this girl!! This is what FBG is about! #fitbodyguide #fbgprogress www.annavictoria.com/guides

Príspevok, ktorý zdieľa Anna Victoria (@annavictoria),

@mistyonpointe

Instagramový účet fitnessky nemusí byť založený len na zdvíhaní činiek. Dokazuje to Misty Copeland, ktorá je zanietená balerína. Okrem toho je ambasádorkou jednej veľkej šporotovej značky, čo z nej robí v USA verejne známu osobu, skoro až celebritu. Na Instagrame ju sleduje viac ako 1,5 milióna ľudí.

 

Inšpiruj sa: Tropické ovocie na Vianoce: Zoznám sa s vitamínmi z trópov!

@underarmour @underarmourwomen

Príspevok, ktorý zdieľa Misty Copeland (@mistyonpointe),

@underarmourwomen

Príspevok, ktorý zdieľa Misty Copeland (@mistyonpointe),

@yoga_girl

Aj vy milujete jógu? Potom máte niečo spoločné s Rachel Bratchen, ktorá jej venovala celý svoj instagramový profil s viac ako 2,1 miliónmi followerov a pravdepodobne jej aj zasvätila celý svoj život. Aj keď sa Rachel momentálne teší z bábätka, na jej profile nájdete úžasné jóga pózy ešte na úžasnejších miestach po celom svete.

IT'S PODCAST DAYYYYY (from the art project that is the @island.yoga container)!!!!. . In today's episode I am joined by @lara.heimann - physical therapist, master yoga teacher and anatomy genius. We talk about one thing and one thing only: THE BODY. Your body is a miracle! Yet we rarely treat it as such. . In this episode you get to learn some of the many misaligned cues taught by yoga teachers all over the world and why the overly flexible yoga body, though so celebrated within the yoga community, is actually inching its way closer to injury with every downward dog. Lara shares stories of working with patients with severe neurological injuries and how her MB in physical therapy helped shape a brand new form of yoga. I share my own history of jumping from teacher to teacher and, through practicing intensely, having ended up with injury or pain more than a few times in my life. We talk about movement as a deeply spiritual practice, how to form the essential habit of practicing yoga (mindfully!) every day and how to heal yoga-related pain in the lower back, shoulders and neck. We also dive into the topic of how tapping into your core can completely change your life (and how it has absolutely nothing to do with a six-pack!), veganism as a lifestyle and the danger and beauty of yoga and social media. Tune in NOW!!! Click the link in my bio, search Yoga Girl under podcasts on iTunes or go to rachelbrathen.com for a list of all podcast providers (also available on Android)! Enjoy enjoy #podcast #yogagirlpodcast #fromtheheart #yoga #balance #cacti #art

Príspevok, ktorý zdieľa Rachel Brathen (@yoga_girl),

Electric. . . #yogagirl #yoga #yogaeverydamnday

Príspevok, ktorý zdieľa Rachel Brathen (@yoga_girl),

@victoriassecret

Na koniec to najlepšie. Nikde sa nehľadá motivácia lepšie ako u „anjelikov“ z Victoria’s Secret. No uznajte, krásky s dokonalými telami len v spodnom prádle, tým je čo závidieť... Niečo im závidí viac ako 57,9 milióna sledovateľov a občas sa na ich Instagrame vyskytnú aj videá z cvičení a príprav modeliek na móla. Keď už nič iné, ich dokonalé postavy vás do fitka dostať musia!

 

Zaujme ťa: Pukanie prstov: Je tento zlozvyk skutočne nebezpečný?

Plan your next move with 50% off sport pants, for a limited time! Orig. up to $79.50. only. Exclusions apply.

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria's Secret (@victoriassecret),

Underneath it all: the Very Sexy Push-Up. Go Goddess IRL & click link in bio to shop @taylor_hill’s #VSFashionShow look!

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria's Secret (@victoriassecret),

8 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 08:31

...ako ktoré sa mi páčia, tá prvá slečna, to je na mňa už trošku veľa

Vaše meno:

Marta Bujdošová

Marta Bujdošová

11.12.2017 09:37

Nastastie sport sa stal mojou kazdonennou sucastou.

Vaše meno:

benynka

benynka

11.12.2017 11:46

som štíhla až moc ale cvičím skoro denne len kvôli tomu aby mi neubúdalo s vekom svalstvo

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

11.12.2017 14:17

Motivácia by aj bola, ale zdravie ma zradilo tento rok dokonale....snáď v novom roku sa mi podarí napraviť čo sa pokazilo...

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

11.12.2017 16:16

naozaj obdivuhodné

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

11.12.2017 17:51

Victoria Secret je za mňa top ale ich postavám predchádza veľmi veľa každodenného cvičenia a zdravej stravy

Vaše meno:

Mária Slováková

Mária Slováková

12.12.2017 06:22

Tak sa potvrdzuje, že pravidelné cvičenie a dobrá strava robia svoje.

Vaše meno:

Vlasta Tóthová

Vlasta Tóthová

14.12.2017 21:58

velmi sa mi pacia tie rozdiely ludi ktori si davaju fotky na internet pred a po schudnuti
velmi obdivujem ich snahu a motivaciu a chut k tomu aby dosiahli svoj ciel
ukazuje to ze pevna vola a odhodlanost dokazu naozaj velke veci
najlepsie je ked ma clovek pri sebe niekoho s kym bud svici alebo ho velmi podporuje
avsak uz na druhej strane si myslim, ze novodobe instragramove fotenie sa non stop v kadeakych polohach je uz tak narcisticke, ze je to asi uz na pana doktora :/

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE