Na doraz – Insanity Workout - Nové telo za 60 dní

Cvičenie je hotová veda. Každý disponujeme odlišnou mierou trpezlivosti, síl a elánu. Kým jeden si cvičenie rozvrhne do dlhšieho časového úseku, povedzme rok – dva, iný chce mať viditeľné výsledky pokiaľ možno hneď. Preto sa fitnes svet prispôsobuje chutiam všetkých ľudí. Od lenivcov až po vytrvalcov.  

 

Dnes vám v KAMzaKRÁSOU predstavíme cvičenie šité ne mieru pre netrpezlivcov, ktorí túžia po skvelej postave, ale nie sú ochotní tomuto cieľu venovať roky. Na druhej strane, majú odhodlanie, výdrž a v talóne množstvá fyzických síl. Bude ich totiž treba. Prichádza Insanity Workout. 

Instanity

Zdroj: Shutterstock®

60 dní driny = nové telo 

 

Píše sa rok 2009. Americký fitnes tréner Shaun Thompson, známy aj ako Shaun T vytvoril šialenosť menom Insanity. Okamžite sa tento program stal v USA najnáročnejším, ale najefektívnejším na trhu. Čo na tom, že pri cvičení potíte krv.

 

Insanity funguje presne opačne, než väčšina cvičení. Nestrieda krátke okamihy intenzívneho cvičenia s dlhšími uvoľňujúcimi chvíľami. Naopak. 3- 4 minúty idete na plný plyn a pol minúty zvoľníte. Je to obrovská výzva. Program trvá 60 dní, za ktoré vám jeho autor sľubuje úplne nové telo, výdrž, ohybnosť. Cvičí sa výsostne s vlastnou váhou, teda nepotrebujete žiadne drahé náradie, ani permanentku do fitka. Čo je pozitívum pre hanblivky. 

 

Odporúčame prečítať: Piloxing – nový trend zo Švédska

Instanity

Zdroj: Shutterstock®

Program je k dispozícii na DVD. Jeho kúpa je trošku obtiažna, nakoľko oficiálny predaj na Slovensku nie je.

Ale na internete si ho môžete zabezpečiť vcelku bezproblémovo. Teda cvičiť môžete  v pohodlí domova. Ak máte dušu motivátorky, Insanity Slovensko poriada workouty v 4 mestách, kde sa kedykoľvek môžete pridať k priaznivcom tohto fitnes pekla.

 

Bratislava, Trnava, Žilina, Košice. 

 

Odporúčame prečítať: BOSU – keď je cvičenie zábavou

Instanity

Zdroj: Shutterstock®

Shaun T zašiel ešte ďalej a Insanity sa dočkalo pokračovania menom Insanity: The ASYLUM volume I. Tu už pridal cvičebné pomôcky ľahšieho formátu, ako švihadlá, hrazda, jednoručky, expander.

 

Milé dámy, ak máte odvahu a výdrž, Insanity je to pravé. Zaručujem, že pri pohľade na trénerov, ktorí Insanity predcvičujú budete mať problém docvičiť prvý workout. :-) 

 

Ale, kto by nechcel za krátke dva mesiace komplet nové telo? Znie to sľubne. To ešte stíham novú postavu do plaviek... 

 

Instanity

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

thinkstockphotos.com

pinterest.com
insanitycvicenie.sk
1 komentár
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

10.02.2015 17:13

no veru mať za dva mesiace nové telo to by bolo fajn ale to určite nie je reálne :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE