Dylon: Farebná revolúcia pre vaše oblečenie

Zabudnite na nevýrazný alebo vyblednutý šatník. Henkel uvádza revolučnú novinku – Dylon – all in one farby na oblečenie. Vďaka nim si teraz môžete nafarbiť vybrané oblečenie alebo bytový textil jednoduchým vypraním v bubne práčky. Tvoriť môže každý, a to hneď za pomoci ôsmich moderných farieb.

 

Zamilujte sa znova do svojho šatníka

 

Hľadáte novú vzpruhu pre svoj šatník? Nemusíte automaticky nakupovať nanovo. Exkluzívna novinka Dylon ponúka jedinečnú možnosť premeniť zabudnuté či vyblednuté kúsky zo šatníka za nové, výrazné prvky pre farebné outfity. V rámci jedného pracieho cyklu dokáže nafarbiť hneď niekoľko kúskov oblečenia, napríklad tri tričká naraz. Navyše, s Dylonom jednoducho pretvoríte aj obľúbený bytový textil. Kúzliť je pritom možné s paletou ôsmich žiarivých farieb: sýtočervená Tulip Red, intenzívna čierna Intense Black, sivá Smoke Grey, pudrová ružová Peony Pink, oceánsky modrá Ocean Blue, námornicky modrá Navy Blue, smaragdovo zelená Emerald Green a svetlofialová Dusty Violet.

 

Odporúčame: Naozaj nám káva s mliekom škodí? Prečo zabudnúť na tento životabudič?

Dylon farby na oblečenie

Zdroj: Shutterstock®

Tvoriť s farbami Dylon zvládne každý

Veľká technológia sa v tomto prípade ukrýva v malom, šikovnom produkte. Celé kúzlo funguje jednoducho, zvládne to naozaj každý. Farbu stačí vložiť do bubna práčky

a zapnúť správne pracie cykly, aby sa oblečenie či bytový textil najprv zafarbili a následne vyprali dočista. S Dylonom sa nemusíte obávať žiadneho zbytočného odpadu, špinavých rúk ani nečistoty v kúpeľni.  

 

Najlepší výsledok dosiahnete pri farbení bavlny a produktov z ľanu a viskózy. Novinka sa neodporúča aplikovať na tkaniny ako satén, vlna a plne syntetické vlákna. Vyvarujte sa tiež následnému sušeniu na radiátore, prípadne vystaveniu nového farebného oblečenia silnému slnečnému žiareniu. 

Farby na oblečenie

Zdroj: Shutterstock®

All-in-one

Farby Dylon obsahujú všetko, čo potrebujete. Nie je preto potrebné pridávať žiadne soli ani prísady. Farbite vždy s polovične naplneným bubnom práčky, dosiahnete tak lepší farebný výsledok.

 

Dylon bude dostupný hneď v ôsmich farbách exkluzívne v predajniach DM drogerie za odporúčanú maloobchodnú cenu 6,49 eur.

 

Pred použitím pozorne čítajte príbalový leták alebo navštívte webovú stránku www.dylon.sk.   

9 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

30.10.2017 09:42

využila by som jedine len čiernu.....

Vaše meno:

benynka

benynka

30.10.2017 10:54

akurát som rozmýšľala, že by som si dala zafarbiť šedú sukňu na čiernu, ale nevedela som či to ešte v čistiarňach robia, takže toto stojí za tú cenu vyskúšať

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

30.10.2017 10:59

s farbením nemám dobré skúsenosti, ale táto novinka by stála za skúšku

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

30.10.2017 11:39

farbenie som ešte neskúšala...

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

30.10.2017 14:26

Môj manžel vie zafarbiť prádlo aj bez Dylonu...stačí ak sa iniciatívne pustí do prania :))

Vaše meno:

Monika Červinková

Monika Červinková

30.10.2017 16:03

opäť sa vracajú farby :D .. pamätám ako som si ešte ako malá farbila rifle.. bolo to hrozné :D samozrejme je to už vyše 20 rokov dozadu a ten pokrok sa zmenil :D

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

30.10.2017 17:45

zaujímavé, ale momentálne nemám nič na farbenie

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

30.10.2017 21:17

myslím,že kedysi sa predávala farba na textil volala sa dúha a pár krát som si s tým niečo farbila,robilo sa to v hrnci na sporáku a zafarbené bolo všetko okolo :-)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 09:17

čierna, modrá,...možno

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE