Katy Perry sa stala hrdou mamičkou: Dcérka dostala meno, ktoré dokonalo ladí s priezviskom

Sedmokráska

Čo poviete na takéto meno? Celkom originálne, nie? Najmä ak sa spojí s priezviskom Bloom - čo v preklade znamená kvet. Malá Daisy Dove Bloom prišla na svet v piatok, 28. augusta. Zaujímavosťou však je, že túto novinku ako prvá nezverejnila samotná Katy Perry, pričom na svojom Instagrame je stále veľmi aktívna. Ani pyšný otec. Ale organizácia UNICEF, ktorej členmi obaja sú. "Vitaj na svete Daisy Dove Bloom! Je pre nás cťou predstaviť vám nové klbko radosti našich ambasádorov dobrej vôle," napísala k čerstvej fotke asociácia. 

Pozri tiež: Rybársky klobúk ako must-have tejto jesene: Ako ho nosiť štýlovo a vyniknúť v ňom?

Na fotke je tiež vidieť, ako sa čerstvá mamička spojila so svojou dcérkou. Na palec si nechala nakresliť práve sedmokrásku. Toto roztomilé gesto neprehliadol ani jeden fanúšik. "Vznášame sa na vlne lásky a úžasu vďaka bezpečnému a zdravému pôrodu našej dcérky," napísala fanúšikom dojatá mamička. Pre 35-ročnú speváčku ide o prvého potomka, zatiaľ čo jej priateľ Orlando už jedno dieťa má – 9-ročného syna s bývalou manželkou a modelku Mirandou Kerr. A i keď sa Orladnom a Katy na chvíľu rozišli, fanúšikovia sú nakoniec radi, že opäť k sebe našli cestu. Príchod Daisy patril medzi najočakávanejší medzi celebritnými detičkami. 

Po narodení bábätka čakajú však známu speváčku ďalšie dve veľké veci. Vydanie albumu, ktorý má vyjsť v týchto dňoch a patrí medzi jeden z najočakávanejších. A nakoniec možno aj svadba, ktorú chceli Katy s Orlandom usporiadať už oveľa skôr v Japonsku, ale kvôli svetovej pandémii spôsobenej ochorením Covid-19 museli, ako mnohí iní, svoj veľký deň preložiť. Držíme palce, aby im to vyšlo a čerstvým rodičom samozrejme gratulujeme. 

2 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

30.08.2020 23:13

Celkom originálne meno naozaj.

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

22.10.2020 08:29

správny výber krásneho mena.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE