Rybársky klobúk ako must-have tejto jesene: Ako ho nosiť štýlovo a vyniknúť v ňom?

Áno, spočiatku sa môže zdať, že na rybársky klobúk potrebujete možno trochu viac odvahy. Ale ako sa zvykne hovoriť, odvážnemu šťastie praje a môže aj vám. Veď mať jeden módny doplnok, ktorý môže v priebehu sekundy zmeniť celkový váš styling a povýšiť ho na niečo viac, je na nezaplatenie. Preto by ste sa mali konečne odhodlať ku kúpe tohto kúska. 

Veľmi ľahko sa totiž variuje s letnými šatami, sukňami alebo aj obyčajnými tričkom a džínsami. V tom prípade nepotrebujete nič viac. Ak stavíte karty na basic kúsky, môžete si dovoliť nápaditejší klobúčik na hlavu. 

Pozri tiež: TOP 5 trendov sezóny: Čo nesmie chýbať v šatníku podľa 5 známych Sloveniek?

Vynovená verzia

Ak sa však nebojíte trochu extravagancie, môžete skúsiť spojenie slamy a rybárskeho klobúčika. Táto kombinácia je trendom číslo jeden a zamilovali si ho viaceré módne blogerky. Využite teda posledné letné dni, prípadne babie leto na to, aby ste svoje okolie ohúrili práve takýmto doplnkom. A možno inšpirujete ostatné kamarátky na to, aby si tiež zaobstarali slamený klobúk v tomto štýle. 

Inšpiruj sa: Najštýlovejšie mamičky šoubiznisu: Bagárová, Žideková aj Ivana Gáborík majú čím inšpirovať

Absolútny úlet

Ten dosiahnete, ak si zvolíte takýto klobúk s batikovaným vzorom. Pravý nefalšovaný hippie štýl si zamilujete od prvého momentu. Spojenie dvoch najhorúcejších trendov leta si pokojne môžete preniesť aj do jesene a vychutnať si tak záver letných dní. Batikovaný vzor dodá vášmu stylingu hravý nádych a vy ukážete okoliu, že ste sebavedomá. 

Prečo by ste ho mali nosiť?

Odhliadnuc od toho, že ide o top trend, nosenie tohto módneho doplnku má i ďalšie výhody:

  • dokonalo ním môžete zamaskovať „bad hair day," takže žiadne stresy hneď na ráno – nasaďte rybársky klobúk a môžete vyraziť.
  • rovnako tak ním môžete zamaskovať odrasty na hlave. Po lete bojuje s týmto problémom mnoho žien a keď sa vám nepodarí dostať hneď ku kaderníkovi môžete využiť práve tento doplnok.
  • ochrana pred slniečkom – aj na jeseň dokáže byť slnko stále dostatočne silné a tak je i tento spôsob ochrany na mieste. Chránite tak vlasy, ale aj tvár. 
6 komentárov
Martina Gajdošíková

Martina Gajdošíková

29.08.2020 23:54

Zaujímalo by ma, či je možné zohnať predsa len fish hat aj pre iné typy tváre ako je oválna. Zatiaľ mi ani jeden nesadol.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

30.08.2020 15:45

klobúčiky sú veselé a mladistvé

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

30.08.2020 23:21

Vkusný must-have tejto jesene, obzvlášť pre odvážnejšie.

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

31.08.2020 09:15

Tento trend mi nesedí

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

03.09.2020 21:17

Pre mladé a odvážné prečo nie

Vaše meno:

Anna Pavlačková

Anna Pavlačková

09.09.2020 16:09

Pekné aj užitočné

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE