Modelky ukázali svoju tvár bez make-upu. Ako reálne vyzerajú?

Modelky sa stále ukazujú len v tom krásnom svetle s nánosom make-upu na tvári, ktorý dokáže naozaj zázraky (samozrejme, aj retuš a rôzne programy vedia čo-to poopraviť). Už neraz sme mohli vidieť, akú silu v sebe make-up ukrýva. Určite nám dáte za pravdu, ak povieme, že make-up dokáže každého zmeniť na nepoznanie.

 

Byť modelkou je zároveň aj údel byť v každom okamihu dokonalou, bez akejkoľvek chybičky krásy. Je to pochopiteľné, pretože zastupujú a propagujú rôzne značky, za čo majú zaplatené nemalé peniaze. Preto len zriedkakedy máme možnosť vidieť svetové supermodelky bez nalíčenej tváre. Tým sa nám naskytá otázka – ako vyzerajú v reále? Čo sa ukrýva pod umelou vrstvou make-upu? Máme pre vás odpoveď.

 

Známe svetové modelky vyšli s kožou na trh a ukázali sa v prirodzenej kráse. Čo myslíte, čo im pristane viac – make-up alebo prirodzenosť?

 

Pozri aj: Rýchle chudnutie? Spoznaj tajomstvo správnej prípravy vločiek!

 

Irina Shayk

Niet pochýb o tom, že Irina rozhodne patrí k tým modelka, ktoré na prehliadkovom móle zaujmú každého. A čo v súkromí bez make-upu? To už je iná šálka kávy!

Irina Shayk

Zdroj: Shutterstock®

Adriana Lima

Brazílska modelka Victoria´s Secret dokáže očariť horúcim bezchybným vzhľadom. Ale bez make-upu je rozdiel badateľný, aj keď v skutočnosti vôbec nie zlý. 

Adriana Lima

Zdroj: Shutterstock®

Gigi Hadid

Americká modelka, ktorá vyzerá dokonalo prechádzajúc sa po móle, ale bez make-upu? Rozhodne dokáže zaujať aj bez neho!

Gigi Hadid

Zdroj: Shutterstock®

Allesandra Amrosio

Túto brazílsku modelku niektoré časopisy zaradili medzi 100 najkrajších žien na svete. Čo myslíte, hrdí sa týmto titulom právom? Bez make-upu alebo s ním vyzerá takmer úplne rovnako a vôbec nie zle. 

Allesandra Amrosio

Zdroj: Shutterstock®

Pia Wurtzbach

Miss Universe z roku 2015 a súčasná modelka vyzerá naozaj očarujúco. Musíme uznať, že či už s make-upom alebo bez neho, stále vyzerá rovnako. V tomto prípade ani tak nemôžeme hovoriť o sile make-upu, pretože rozdiel nie je až taký markantný.  

Pia Wurtzbach

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

03.08.2017 01:08

Myslím že niektoré majú make-up na oboch záberoch,použili však nahé líčenie. A sú to modelky, majú pekné črty tváre, tam nemôže byť problém vyjsť von aj bez make-upu.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

28.08.2017 15:46

Pekné sú aj bez make-upu

Vaše meno:

Lucia Stupková

Lucia Stupková

24.09.2017 21:24

V reale o moc krajsie podla mna

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

18.12.2017 19:54

sú to kočky aj tak

Vaše meno:

Zuzana Szocsova

Zuzana Szocsova

31.12.2018 19:38

pekne zeny

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE