Muži si vyskúšali simulátory bolesti pôrodu - ako to skončilo?

Poznáte mužskú smrteľnú chorobu na 6 písmen? Áno, je to SOPLÍK. Avšak muži si o nás často myslia, že sme padavky a všetko zveličujeme. No ja si vždy hovorím, že ak by mali mať aj muži svoje dni, tak by určite bolesť s tým spojenú nevydržali, pretože aj obyčajná nádcha ich dokáže rozhodiť a pripútať k posteli.

 

Ale čo taký pôrod? Aj v tomto si muži myslia, že zveličujeme a v skutočnosti pôrodné kontrakcie sú bezbolestné. Tento fakt chceli svojim manželkám dokázať aj dvaja muži žijúci v Michigane, ktorí sa rozhodli otestovať simulátory bolesti pôrodu. 

 

Simulátor bolesti pôrodu

Obrátili sa teda na gynekologičku, ktorá im na brucho pripevnila elektródy stimulujúce kontrakcie. A čo by to bol pôrod bez prítomnosti manželky? Tie si to pekne celé vychutnali a, samozrejme, aj natočili. Vďaka tomu teraz video so simulovaným pôrodom koluje naprieč internetom.

 

Ako tento „pôrod“ skončil sa môžete pozrieť v nasledujúcom videu. Prezradíme vám však, že muži napokon uznali, že pôrod naozaj nie je prechádzka ružovou záhradou. Oni si prežili len 2-hodinovú simuláciu, no v skutočnosti pôrod vo väčšine prípadov trvá oveľa dlhšie. Ani pri tomto mužskom simulovanom pôrode nechýbalo správne dýchanie, či kričanie. A tak títo „hrdinovia“ uznali, že to bolo napokon horšie, ako si mysleli.

 

Takže dámy, ak si aj vaši partneri myslia, že všetko zveličujete, tak im ukážte toto trefné video. 

 

Odporúčame: Ako vyčistiť matrac rýchlo a jednoducho?

5 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

16.07.2017 10:28

To som sa teda pobavila..

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

16.07.2017 14:35

velka pravda.... zasmiala som sa... co uz vsetko vymyslia tito vedcii

Vaše meno:

Zuzana Úradníková

Zuzana Úradníková

16.07.2017 20:23

Super :)

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

17.07.2017 00:20

...hrdinovia :)))

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

17.07.2017 08:08

na týchto videách sa vždy pobavím... :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE