Na čo nedajú pri líčení dopustiť známe Slovenky – Skoncová, Kocianová a ďalšie?

Pätica týchto žien je často obdivovaná pre svoju krásu, ktorú vedia podčiarknuť dokonalým make-upom. Na čo teda tieto známe Slovenky nedajú dopustiť a čo by ste mali od nich odpozorovať aj vy?

Femme Fatale look podľa Soni Skoncovej

Populárne líčenie, ktoré však mnohé ženy robia chybne. Ako sa dá vytvoriť krásny femme fatale look, ktorým oslníte, predviedla Soňa Skoncová. Dokonalá kombinácia tmavých pier, ktoré sú precízne vykontúrované a narúžované, spolu s jemnými trsami a minimom make-upu. Takto to má v reále vyzerať. Soňa vie, že všetkého veľa škodí, a tak si pri tomto líčení musíte vybrať, čo chcete vyzdvihnúť. Ak sa rozhodnete pre pery, všetko ostatné musí byť jemné a minimalistické.

Pozri tiež: Červený rúž v centre pozornosti: Ako si vybrať správny pre svoj tón pleti?

Minimalizmus Michaely Kocianovej

Michaela Kocianová patrí medzi najznámejšie slovenské modelky, ktoré sa uchytili v zahraničí. Jej pôsobenie za veľkou mlákou sa podpísalo pod jej módny vkus aj beauty rutinu. Michaela preferuje nude líčenie, ktoré je stále veľkým hitom. A vytvoriť si ho raz-dva zvládnete aj vy. Základom je dokonalo padnúci make-up, púder a kvapka rozjasňovača do kútikov očí, vďaka ktorému rozžiarite svoj pohľad. Jednoduché, no efektívne.

Rozžiarená pleť Naty Kerny

Influencerka Naty Kerny zase nedá dopustiť na rozjasňovače. Tie sa stali už akousi must-have každého jej líčenia počas leta a tento trend pokojne môžete preniesť aj vy do jesennej sezóny. Rozjasnené lícne kosti pôsobia veľmi sviežo, dievčensky a dodávajú celkovému výzoru glamour nádych. Na trhu je dnes množstvo produktov – tekutých aj tuhých, takže je len a len na vás, ktorý si vyberiete. 

Alexandra Orviská a dokonalé obočie

Ktorá časť tváre je posledné roky pod najväčším drobnohľadom? Ak tipujete obočie, trafili ste do čierneho. Pred rokmi bodovalo strapaté a husté obočie, teraz je trend trochu iný. Prirodzenosť stále zohráva veľkú úlohu, no rovnako tak i jeho upravenosť. Vyčesané, zafixované a ako bonus lesklé obočie môže byť pre vás rovnakou zbraňou, akou je pre moderátorku Alexandru Orviskú. Venujte mu teda zaslúženú pozornosť. Ak nemáte husté obočie, zaobstarajte si produkt, ktorým ho krásne dokreslíte – či už ceruzku, tiene alebo fixu. Rovnako tak skúste vazelínu, ktorou zafixujete jeho tvar a vďaka ktorej sa bude krásne lesknúť.

Odporúčame: Neobyčajná rodinka: Alexandra Orviská má výborný vzťah so svojim ex a jeho novou rodinou

Sexi pohľad Janky Slačkovej

V neposlednom rade stojí za inšpiráciu líčenie, ktoré predviedla moderátorka a tanečníčka Janka Slačková. Dokonalý mačací pohľad, ktorým očaríte každého chlapa. Toto líčenie je veľmi rafinované. Jeho kľúčovým prvkom je linka vytvorená očnými tieňmi, nie ceruzkou. Tiene pôsobia mäkšie a jemnejšie. Stačí k nim pridať trochu špirály, prirodzený rúž, vykontúrovať lícne kostí a máte dokonalý make-up na rande.

4 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

20.09.2020 07:42

Krásne Slovenky; skutočne je čo odpozorovať.

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

20.09.2020 13:48

Všetky detaily krásne :) naozaj chválim :)

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

20.09.2020 16:18

Za mňa výrazný rúž ako Soňa..

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

20.09.2020 19:08

jemné a krásne líčenie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE