Zabudol na Valentína? Nerieš! Nadeľ si luxusný darček sama pre seba!

Jeden deň v roku, kedy si všetci dokazujú, ako sa majú radi je za nami. Mnohé z nás sa môžu pochváliť krásnou ružičkou, ktorou ich potešil partner, či srdiečkovou bonboniérou, ktorá možno poslúžila na večerné radovánky vo dvojici. Avšak aj napriek tomu, že počas posledného mesiaca sa na nás odvšadiaľ valili informácie o tomto komerčnom sviatku, mohlo sa jednoducho stať, že váš partner akosi zabudol.

 

Možno to je pre niekoho frustrujúce, no niektoré len nad tým mávnu rukou a neriešia to. Každopádne, aspoň milé slovko poteší. Ak patríte aj vy do kategórie – mám zábudlivého partnera – tak neriešte, a nadeľte si luxusný darček sama. Veď aj tak, najlepšie sú darčeky, ktoré si nadelíte sama. Čo si teda darovať?

 

Pozri aj: Zdravé a krásne vlasy len vďaka tomuto? Sem s tým!

čokoládová masáž

Zdroj: Shutterstock®

Relax je najlepším zážitkom

Najlepším darčekom, či už na nejaký sviatok alebo len pre potešenie, je relax. Jednoducho „vypnúť" a užívať si nerušené chvíľky a pritom sa nechávať rozmaznávať. Kto by to nechcel? Doprajte si teda nezabudnuteľný víkendový pobyt, buď s kamarátkou, alebo sa zľutujte nad vaším partnerom a doprajte si niečo krásne spoločne. Poprípade si zájdite do sauny alebo si nadeľte nezabudnuteľný zážitok v podobe čokoládového kúpeľa alebo masáže. Veď rozmaznávanie si zaslúžime kedykoľvek!

sexy spodná bielizeň

Zdroj: Shutterstock®

Hmotné darčeky nikdy nevyjdú z módy

Nie, nemáme na mysli tých sladkých a rozkošných medvedíkov, ktorí držia srdiečko s nápisom „MILUJEM ŤA" – to je dosť klišé a možno ideálne len pre detské lásky. Ani nový parfém či topánky nepotešia tak, ako krásna sexy spodná bielizeň. Ak to nie je pre vás bežné, tak si kúpte niečo, v čom budete neodolateľné. Váš partner takto určite pochopí, že na niečo, čo možno nie je také významné, zabudol. Navyše, doprajete tak krásny, a hlavne nezabudnuteľný večer nielen sebe, ale aj tomu zábudlivcovi a verte nám, bude vás mať za bohyňu a bude vás nosiť na rukách. Lákavé, že?

 

Neprehliadni: Ako sa zbaviť čiernych bodiek na tvári? Skúste to takto!

luxusný darček - Inca Collagen

Zdroj: Shutterstock®

Nadeľte si zdravie a krásu v každom dúšku

Zdravie je to najdôležitejšie, čo máme. Ako sa vraví, celý život sa naháňame za peniazmi a neriešime naše zdravie, zatiaľ čo v starobe by sme obetovali všetky peniaze aby sa nám vrátilo zdravie. Nie vždy to takto funguje. Prečo si teda nedopriať zdravie v každom veku? Nadeľte si preto luxusný darček, ktorý podporí aj vašu krásu! Čo tým myslíme?

 

Jednoznačne kolagén, ktorý je potrebný pre celý náš organizmus. Je základom nášho zdravia, pretože podporuje kĺby a kosti – zabraňuje ich rednutiu, podporuje budovanie svalovej hmoty pri cvičení a pod. Bioaktívny kolagén zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov, pomáha pri regenerácii nechtov a vlasov, zvyšuje elasticitu pokožky a spomaľuje jej starnutie, čím zabraňuje tvorbe vrások. Prémiový trojzložkový kolagén – Inca Collagen, sa vyrába hydrolýzou – teda jedinečnou metódou, ktorá zabezpečuje to, že má rovnakú štruktúru ako kolagén v ľudskom tele.

 

Ak ešte stále váhate nad jeho vyskúšaním, tak verte, Inca Collagen je ten správny kolagén pre vás – vaše zdravie a krásu. Teraz navyše pri kúpe Inca Collagenu ušetríte 8,30 €. Získajte kupón v hodnote 5 € a taktiež dopravu zdarma – kliknite sem: www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001.

5 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

15.02.2018 17:19

Super článok!

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

15.02.2018 17:35

neoslavujeme tento komerčný sviatok

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

15.02.2018 21:27

Presne tak..Ja som si urobila dnes radosť ,lebo som dostala email z jedného obchodu ,že mám narodeninovú zľavu ,tak som si kúpila krásne veci .. Relax je pre mňa všetkým ,už dávno chceme s kámoškou zažiť úžasný víkend vo Welness .. A ku kaderníčke idem za pár dní ,tak sa tešííííím..

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

16.02.2018 11:42

užívať si treba tento deň tak ako po iné dni... pre mna nie je ničím výnimočným....užívam/e/ si každučký jedeň deň .. tešme sa že sme zdravý a už je dôvod na "Valentín"

Vaše meno:

Helena Povalova

Helena Povalova

16.02.2018 13:13

Naozaj ten relax je dobré urobiť si podľa potreby, však???

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE