Handmade projekty – očakávanie vs realita: Niekedy sa aj majster tesár utne

Poznáte to? Dvakrát meraj a raz rež? Alebo – nik učený z neba nespadol? Aj majster tesár sa niekedy utne? Tak v tomto prípade môžeme tieto porekadlá pretaviť aj do handmade výrobkov, o ktoré sa pokúšali už mnohí z nás. Ako sa vraví, nie každý deň je nedeľa a možno práve títo „šikovní majstri“ o tom môžu hovoriť svoje. Niekedy je fakt jednoduchšie kúpiť si nejaký výrobok, ako si ho vyrábať doma.

DIY projekty, ktoré ukážu našu šikovnosť

Akékoľvek DIY projekty sú v dnešnej dobe pomerne rozšírené. Vyšperkované fotky na internete nás často zlákajú nakúpiť si všetok potrebný materiál a tvoriť podľa predlohy a presného návodu. Mnohokrát podľa obrázka, ktorý sme si našli na Pintereste alebo inej sociálnej sieti. Ba nie je nič lepšie, ako sa vyventilovať pri ručných prácach. Človek aspoň na chvíľku vypne a príde na iné myšlienky. Súhlasíme, ale niekedy to nemusí vyjsť podľa našich predstáv.

Oblečenie, dekorácie, hračky, make-up... Podľa jednoduchého návodu dokážete vytvoriť všetko. Teda skoro všetko. Preto okrem nádherných výtvorov tiež na internete môžete naraziť na takzvané faily alebo nepodarky, pri ktorých sa človek pousmeje alebo vybuchne od smiechu.

Máte aj vy nejaké takéto nepodarky? Ak áno, tak nám určite dáte za pravdu, že aj napriek množstvu času, ktorý ste pri tvorbe strávili, aj vtipný výsledok stojí za to. A ak žiaden takýto nepodarok nemáte, tak sa aspoň pobavte na účet trúfalcov, ktorí svoju šikovnosť skúsili a nebáli sa podeliť o výsledok.

Pozri aj: Slovensko alebo Československo? Čo si o nás myslia cudzinci?

2 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

02.07.2019 10:57

Niekedy je naozaj jednoduchšie kúpiť si nejaký výrobok, ako si ho vyrábať doma.

Vaše meno:

Dominika Pňačková

Dominika Pňačková

12.07.2019 15:54

ten prvý obrázok..hehe to sa podarilo....

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE