Ktoré známe páry sa stanú rodičmi v roku 2020?

Nuž, vyzerá to tak, že minulý rok bol v slovenskom šoubiznise celkom plodný a že tento rok 2020 sa bude niesť v znamení „babyboomu“. Mnohé slovenské celebrity totiž vyšli s pravdou von a podelili sa so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach o radostnú správu, ktorá spustila lavínu blahoželaní a tiež domnienok o pohlaví očakávaných ratolestí. Kým pri niektorých celebritách išlo spočiatku len o dohady verejnosti, niektoré sa nebáli vyjsť s pravdou von a podeliť sa tak o viac než len radostnú správu.

Slovenský šoubiznis sa v minulom roku rozrástol o prominentné bábätká. Cifrovci sa tešia z malej Sáry. Mirka Partlová si so svojím partnerom pod stromček nadelili krásneho chlapčeka. Rodina Martina Mňahončáka sa rozrástla o princeznú Dorotku. Mary Bartalos si zase užíva krásne chvíle s drobcom, ktorému s partnerom dali meno Noel. Rodina Kataríny Jakeš Štumpfovej sa rozrástla o malú princezničku Izabelku, ktorá im zmenila celý život. Jasmina Alagič Vrbovská a Patrik Rytmus Vrbovský priviedli na tento svet chlapčeka Sanela.

Slovenské páry v očakávaní – ktoré to sú?

Rovnako, ako bol minulý rok plodný na celebritné deti, tak ani v tomto roku o ne nebude núdza. Už teraz vyšli s pravdou von mnohé slovenské celebrity, ktoré sú v radostnom očakávaní. Ktoré to sú? Komu sa v tomto roku 2020 rapídne zmení život a bude vymieňať plienky svojim deťom?

Galéria -

Dominika Navara Cibulková

Len pár týždňov po tom, čo ukončila svoju tenisovú kariéru, prekvapila radostnou správou. Aj keď sa o jej tehotenstve polemizovalo už v lete, s pravdou vyšla von až po krste svojej knihy. No musíme uznať, že tehotenstvo jej skutočne pristane – čo myslíte?

Pozri aj: Prvé dni s novorodencom: Odborníci radia, ako prežiť (NE)spánok

4 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

17.01.2020 06:47

Blahoželám a prajem zdravíčko v prvom rade!

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

17.01.2020 12:18

Tak veľa šťastia a zdravia prajem.

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

17.01.2020 18:15

Všetko najlepšie k narodenia bábätka.

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

18.01.2020 23:15

Je krásne stať sa rodičmi a preto všetkým párom želám veľa šťastia a hlavne veľa zdravia pre bábätká,aj pre mamičky :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE