Najkrajšie deti, z ktorých sa stali celebrity. Čo je s nimi dnes?

Myslím, že na celom svete nájdeme krásne deti. Veď každé dieťa je pre rodiča tým najkrajším. O tom niet pochýb! Avšak niekoľko z nich dokáže rozhodne očariť natoľko, že dostane titul najkrajšieho dieťaťa planéty. Mnoho z nich svojou anjelskou tváričkou zaujme natoľko, že sa o ne bijú modelingové agentúry alebo značky.

Vďaka médiám môžeme skutočne vidieť, odkiaľ tieto deti pochádzajú. Od malého dieťaťa, ktoré začalo pózovať na fotografiách či prechádzať sa po prehliadkových mólach v štyroch rokoch. Používanie detských modelov na propagáciu značiek bolo vždy kontroverznou témou. Mnohí si o tom myslia, že to môže mať negatívny vplyv na dieťa a jeho vývin, zatiaľ čo iní to považujú za neškodné. Je to vec názoru!

Dnes vám prinášame pohľad na 5 detí, ktoré sa hrdia titulom najkrajších. 

Bude ťa zaujímať: Starostlivosť o telo: Prečo ženy v Čile vyrábajú masky z hrozna a múky?

Laneya Grace

Zdroj: instagram.com/official_laneya_grace/

Laneya Grace

V súčasnosti už tínedžerka sa k modelingu dostala vďaka svojim rodičom, ktorí ju zaregistrovali do agentúry. Svoju prvú ponuku dostala v troch rokoch. V súčasnosti má Grace 13 rokov a po menšej odmlke stále robí modelku. 

 

Pozri aj: Tyčinky do uší: Na čo všetko nám vedia poslúžiť?

Anastasia Bezrukova

Zdroj: instagram.com/anastasiabezrukovaofficial/

Anastasia Bezrukova

Narodila sa v Moskve a už ako 8-ročná patrila k najpopulárnejším detským modelkám v Európe. Aj keď začala v pomerne mladom veku, dosiahla obrovské portfólio znalostí, ktoré odzrkadľovali jej neuveriteľný rozsah. Nie je zameraná len na fotenie a predvádzanie módy. Rovnako prezentuje aj krásu, životný štýl, šport a podobne. V súčasnosti má 13 rokov a našliapnuté na sľubnú kariéru. 

Makenzie Foy

Zdroj: pinterest.com

Mackenzie Foy

Toto dievča určite poznáte! Ak patríte k milovníčkam Twilight ságy, tak práve ona stvárnila Renesmee Cullenovú – dcéru Belly a Edwarda. Mackenzie sa narodila v Los Angeles, kde začala robiť modelku v tlačových reklamách, a to vo svojich štyroch rokoch. Prezentovala rôzne značky ako je Polo Ralph Lauren alebo Guess. Jej herecká kariéra začala, keď mala deväť rokov. V súčasnosti má 16 a stále sa venuje herectvu. 

 

Odporúčame: Stal sa vám úraz? Povieme vám, ako urýchliť hojenie!

Diana Pentovich

Zdroj: instagram.com/dianapentovich_official/

Diana Pentovich

Táto slečna sa narodila v Rusku. Jej modelingová kariéra začala úplne náhodou, keď jej mama postovala amatérske fotografie na detskú módnu stránku. Neskôr sa o ňu začali zaujímať rôzni fotografi, až ju napokon matka zaregistrovala do agentúry. V súčasnosti patrí k TOP ruským detským modelkám. Teraz už 13-ročná modelka spolupracuje s časopismi ako je ELLE a Harper´s Bazaar. 

 

Pozri aj: Dávkovanie produktov - Aké je ideálne množstvo na jedno použitie?

 

Kristina Pimenova

Zdroj: instagram.com/kristinapimenova2005/

Kristina Pimenova

Meno tejto slečny je v módnom svete už pomerne známe, pretože mala len štyri roky, keď okúsila čaro modelingu. Je naozaj krásna, preto sa nie je čomu čudovať. K modelingu ju priviedla matka, ktorá patrí k známym ruským modelkám. V súčasnosti má 12 rokov a žije v Los Angeles. Pohybuje sa vo svete módy, ale zároveň si aj užíva dospievanie a tínedžerský život. 

 

Zaujme ťa: Žiarivá pleť na dosah: Tieto potraviny ťa zaručene rozjasnia!

6 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

14.08.2017 08:09

presne tak, každé dieťa je to najkrajšie v očiach svojich rodičov.... nuž príroda niekomu nadelila viac a niekomu menej...komu viac, tak ten sa bude mať v živote o čosi lepšie....

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

14.08.2017 09:27

Niekedy sa stáva, že krásne deti vyrastú na všedných dospelých. V tomto prípade to tak nebolo..

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

14.08.2017 17:43

len či budú v živote aj šťastné a spokojné

Vaše meno:

Alena Gudjáková

Alena Gudjáková

14.08.2017 19:14

Stále krááásne....

Vaše meno:

Monika

Monika

16.08.2017 12:58

krásne detičky... ale ako píšu baby v komentároch, tie naše deti budú pre nás najkrajšie aj tak :)

Vaše meno:

Jana Belicová

Jana Belicová

24.08.2017 12:51

Krásne deti. Dúfajme, že sa im bude dariť aj ako dospelým a splnia si svoje sny. Sláva v detstve nie je vždy recept na šťastný život.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE