Aké si vybrať plavky pre malé prsia? Tieto ti zväčšia hrudník!

Bohužiaľ, nie každá dáma bola obdarená prírodou. Nie každej bol nadelený bujný dekolt, pri ktorom by nemusela riešiť, akú podprsenku alebo plavky si kúpiť, aby boli prsia opticky väčšie. A keďže je práve obdobie dovoleniek, tak výber plaviek je pomerne veľký. Ale aké strihy plaviek sú najlepšie pre dámy s menšími prsiami?

Ako najlepšie riešenie sa môžu núkať plavky s vypchávkami, tzv. polstrované plavky, ktoré majú maximálny push-up efekt. Tie prsia nielen nadvihnú, ale ich aj opticky zväčšia, čo sa niektorým dámam rozhodne páči. No načo klamať seba a rovnako aj svoje okolie? Skôr než na to, ako veľmi sú plavky „vypchaté“, mali by ste sa mali zamerať na ich strih, ktorý dokáže rovnaké zázraky. Stačí si vybrať tie, ktoré vás oslovia najviac, vybrať si vhodný vzor a najmä sa naučiť, ako sa správne o plavky starať, aby vám vydržali aj ďalšiu sezónu.

Ukážte, čo máte!

Ak chcete vyzerať očarujúco a sebavedomo v plavkách, a to aj napriek tomu, že nemáte veľké prsia, je dôležité zmierniť sa s tým, čo máte. Urobte zo svojho „nedostatku“ vašu prednosť. Ukážte svetu to, čo máte. Veď nezáleží, či máte prsia veľké alebo malé, muža dokážete zaujať aj niečím iným než len prsiami. Po akých strihoch plaviek teda siahnuť?

Odporúčame: Top jednodielne biele plavky: Zvýraznia tvoje opálenie aj postavu

Galéria -

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

21.07.2019 07:14

Urobiť zo svojho „nedostatku“ prednosť je zaručená výhra vo všetkých smeroch.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

21.07.2019 08:20

Skvelá inšpirácia

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

22.07.2019 03:21

Aj ja som mala do pôrodu chlapčenskú postavu. A ani ma len nenapadlo klamať okolie vypchávkami, bola som vyrovnaná s tým ako vyzerám. Strih bol ale pre mňa dôležitý, pretože na malých prsiach podprsenka nesedela až tak bezpečne, hrozilo že mi ju stiahne vlna :)))

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE