Dámsky rolák opäť na výslní: Oplatí sa zmeniť svoj módny štýl a doplniť šatník

Pokiaľ ide o chic výzor, nič neprekoná rolák. Všestranný basic kúsok je bezpochyby hrdinom našich šatníkov ideálny do chladného počasia a chladnejších dní. Či už sa rozhodnete pre hrubý a mohutný rolákový sveter alebo tenký rolák, ktorý prilieha k pokožke, nepochybne dodá vášmu outfitu kúsok sofistikovanosti. Obyčajný čierny rolák zaujme svojou jednoduchosťou. Keď zvolíte farebnejší rolák, môže byť odvážnejším prvkom vo vašom outfite.

Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako roláky túto sezónu nosiť. Jednoduchý béžový alebo čierny rolák vyzerá nádherne v kombinácii s trendovým retiazkovým náhrdelníkom alebo výraznými visiacimi náušnicami. Pridajte rolák pod košeľu s gombíkmi a dokombinujte svoj outfit širokými nohavicami pre outfit ako vystrihnutý zo sociálnych sietí. Navrstvíte tenký rolák pod obtiahnuté šaty pre dosiahnutie elegantného vzhľadu. Nech už skombinujete rolák akokoľvek, nikdy nebudete ľutovať, že ste si takýto módny kúsok do svojho šatníka zaobstarali.

pletený rolák

Zdroj: Shutterstock®

Dámsky rolák v outfite

Hoci roláky nemajú dobrú povesť, skromný rolák je v skutočnosti najjednoduchším spôsobom, ako poskladať svoj outfit. Stačí sa len naučiť, ako roláky vrstviť a urobiť ich tak zaujímavejším a módnejším kúskom.

Do kancelárie môžete rolák skombinovať so šatami na ramienka alebo s krátkym rukávom. K outfitu pridajte doplnky, ako sú náušnice, náramky či náhrdelníky a rázom budete vyzerať módne a trendy. V tomto chladnejšom počasí sa nemusíte báť ani saka, ktorý sa hodí ako k šatám a roláku, tak aj k nohaviciam a roláku. Vyhrňte na saku rukávy a ukážte dámsky rolák v plnej paráde. Ak ste už odložili mini sukne alebo sukne ako také, tak ich opäť vytiahnite. Sukňa, rolák a dlhý teplý kabát môžete prevetrať na krátkej prechádzke, zvoliť ako outfit do kancelárie či na návštevu.

Pri výbere dámskeho roláka sa nemusíte obmedzovať a vyberte si taký, ktorý vás ohúri na prvý pohľad. Rolák bez rukávov, rolák s krátkym rukávom, ale aj pletený rolák či kašmírový rolák vás môžu dozaista ohúriť a presvedčiť o jeho kúpe.

Galéria - Dámsky rolák v outfite

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

02.01.2022 06:19

Skromný rolák je naozaj najjednoduchším spôsobom, ako poskladať svoj outfit.

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

03.01.2022 09:04

Mám nejaké v skrini, ale tento rok som ich ani nevyužila, počasie je skôr na jarné oblečenie :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

13.02.2022 22:49

Mám v šatníku rada ho využívam na jar a jeseň k saku a pod..

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE