Nakupujete si vianočné darčeky sama pre seba? Mrknite na naše tipy

Väčšina žien tvrdí, že miluje prekvapenia. Keď ale pod stromčekom nájdu škaredé pyžamo, domáci sveter alebo sexy korzet, ktorý je, žiaľ, malý, začnú od prekvapení upúšťať. A potom sa radšej vydávajú na nákup samy. Premýšľate, čo si dopriať?

 

Partner si zvykol, rodičom vyhovuje, že nemusia do obchodu a vy ste, v konečnom dôsledku, šťastná, že máte pod stromčekom pekné darčeky. Tiež tento rok vsádzate na to, že si nakúpite sama? Tak sme pre vás pripravili zopár tipov, ktorými sa môžete inšpirovať.

 

Pozri aj: Čo je sérum? Toto si o ňom určite nevedela!

 

Partnera potešíte vy sama

Hoci muži sú presvedčení o tom, že by ste pod stromčekom mali rozbaliť sexy bielizeň, ktorá by pristala skôr ľahkej žene, určite si ju len kvôli partnerovi nekupujte. Čo tak nájsť pod stromčekom nejakú luxusnú kabelku? Tak si urobte radosť originálnym kúskom, po ktorom ste vždy túžili! Lebo partner bude mať radosť z toho, že máte radosť vy.

luxusná kabelka

Zdroj: Shutterstock®

Pre krásnu ženu krásne šaty

Šaty sú najčastejším predmetom kompromisu. Väčšina žien ich volí podľa toho, či sa dajú využiť na čo najviac príležitostí, či s nimi nemusíte často behať do čistiarne a či nestoja majland. Ruku na srdce, máte v skrini naozaj nejaké padnúce večerné šaty? Alebo sú to tie univerzálne, ktoré nosíte do kín, divadiel aj na firemné večierky? Tak si tento rok vyhraďte čas a kúpte si večernú róbu, ktorú využijete na naozaj špeciálne príležitosti. A rodičia alebo starí rodičia taký darček radi zaplatia.

večerná róba

Zdroj: Shutterstock®

To, čo je treba

Ďalšou kategóriou sú darčeky, ktoré sú potrebné, ako napríklad pančuchy, rukavice, šály a čiapky. A pretože tohtoročným hitom sú sieťované pančuchy, neváhajte ich vyskúšať. Ak máte strach, že by ste v nich vyzerali nepatrične, nechajte vytŕčať len detaily. Trendy je nechať sieťované pančuchy odokryté napríklad len na členkoch, alebo skrz rázporky a prestrihy v nohaviciach. A čo sa týka nudných čiapok a rukavíc? Stavte napríklad na trendy baret so šiltom.

sieťované pančušky

Zdroj: Shutterstock®

Topánky zimné i letné

Taká škatuľa s párom nových lodičiek pod stromčekom urobí poriadnu radosť. Hitom sezóny sú špicaté lodičky zo zamatu a kože. A pre všetky dámy, ktoré ihly moc nenosia, máme skvelú správu, do módy sa vracajú aj masívne platformy! Počas zimnej sezóny sa ale oplatí nakupovať letnú obuv, ktorú majú obchody ešte naskladnené a potrebujú ich vypredať ešte pred naskladnením nových modelov. Takže ak máte málo črievíc, sandálok alebo žabiek, teraz ich kúpite za bagateľ.

 

Nesmie chýbať knižka

Už máte darčeky pre seba vybrané? Tak nezabudnite tiež na nejakú peknú knižku, nech si po náročnom Štedrom dni môžete dopriať blahodarný odpočinok s knihou v posteli.

 

Neprehliadni: Krátky návod na pokojné Vianoce: Ako si nepokaziť sviatky?

2 komentárov
Marta Bujdošová

Marta Bujdošová

02.01.2018 19:26

Ked si vsetko vyberiem a dokonca si to aj kupim, tak ani vianoce nemusia byt. Darceky nemusia byt drahe ani uzitocne, ale maju byt osobne, mile pre nas.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

02.01.2018 20:38

Oblečenie a obuv si kupujem sama no pod stromčekom ma poteší každá maličkosť a kniha

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE