Oválne slnečné okuliare: Po 24 rokoch sú späť a ty ich musíš mať!

Áno, opäť sme sa ich dočkali. Po neuveriteľných 24 rokoch sa vracajú späť a do našich ulíc či obchodov. Keď sa vrátime nazad do 90. rokov, tak môžeme zaspomínať na priekopníka oválnych okuliarov, ktorým bol Kurt Cobain. Jeho poznávacím znamením boli biele plastové oválne okuliare, ktoré boli súčasťou jeho identity. Slnečné okuliare sú módnym doplnkom, ktorý krásne oživí každý outfit či ich nositeľov.

Slnko svieti a slnečné okuliare sú tým správnym riešením, ako ochrániť svoj zrak. Tu však treba podotknúť, že by ste si mali vyberať slnečné okuliare s najvyšším UV filtrom, ktorý dokáže pohlcovať čo najväčšie množstvo UV žiarenia.

Oválne, guľaté, cat-eye okuliare

Ak tento rok svoju zbierku slnečných okuliarov rozšírite aj o guľaté alebo cat-eye okuliare, tak urobíte správne. Okrem oválnych sa totižto tento rok opäť do módy vracajú „mačacie“ okuliare. Kým v minulých rokoch ich preslávili Julia Roberts či Kate Moss, tentokrát ich oživili Gigi Hadid či Rihanna. A čo je na nich skvelé? Môžete ich zakomponovať do business outfitu alebo do bežného každodenného.

Guľaté okuliare sa častokrát spájajú s hnutím hippie. Avšak, kto vám ako prvý napadne pri pohľade na guľaté okuliare? Nám jednoznačne John Lennon, ktorý mal vycibrený vkus na okuliare. A práve takéto „lenonnovky“ sa zamiešali aj medzi trendy slnečné okuliare, ktoré sa hodia asi úplne každému. Sú sofistikované a hodia sa ku všetkému. Stačí si len zvoliť správnu farbu rámu.

Ktorým dáte tento rok prednosť vy? Alebo aké ste si už tento rok zaobstarali?

Pozri aj: Aké si vybrať plavky pre malé prsia? Tieto ti zväčšia hrudník!

Galéria:

5 komentárov
Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

25.07.2019 11:45

Oválne slnečné okuliare vyzerajú senzačne.

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

25.07.2019 19:33

mne sa nepáčia...

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

25.07.2019 22:46

Moja maminka ich nosila je to strašne dávno a teším sa že sú späť

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

26.07.2019 09:24

záleží na type tvare ,nie pre všetky typy tváre sú oválne okuliare vhodné.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

28.07.2019 14:46

niekomu tento typ sadne, ale ja ich nemusím

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE