Už čoskoro vytiahneme jarné farby

Jarná kolekcia značky Reserved: pastelové farby, optimistické modely, štýl a energia pre teplejšie dni.

Vypočuť článok

Pripravujem slovenský hlas...

0:00
--:--
Aj keď vonku sa nám ešte povaľujú kopy snehu, treba sa už pomali začať pripravovať na blížiace sa lúče jarného slnka. Aj vy sa už neviete dočkať

 

 

Prichádza jar a s ňou je potrebné doplniť šatník o veci, ktoré ňou doslova dýchajú.

 
Značka Reserved prichádza s farbami, ktoré odrážajú už príjemné a teplejšie jarné dni. Pastelové farby, červená a kombinácie s kontrastnou čiernou. Na ulici budete žiariť minimálne ako jarné slnko.
 

 

Modely, ktoré prichádzajú do predajní Reserved s novou sezónou vyžarujú optimizmus a pohodu.

 

Sukničky

Už čoskoro vytiahneme jarné farby

 

Nohavice

Už čoskoro vytiahneme jarné farby
 
 
Šaty
Už čoskoro vytiahneme jarné farby
 
 
Saká a topy
Už čoskoro vytiahneme jarné farby
 
 
Kraťasy
Už čoskoro vytiahneme jarné farby
 
 
Tak ako? Aj vy sa už neviete dočkať prvých jarných hrejivých lúčov slnka :)

 

 

Reklama
Zdroj foto: www.topofmind.sk
Reklama
5/5 - 9 hlasov
Prihláste sa pod svojím účtom, aby ste mohli jednoducho komentovať články, zapájať sa do súťaží a hlasovať.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.

8 komentárov

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

19.06.2022 21:37

Všetky pastelové farby mi evokujú jar :-)

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

18.01.2014 22:14

Ešte ani zima nebola, to sme sa dopracovali a čo nevidieť sa prihlási jar, je to všetko nejaké pomýlené, aj počasie.

Jana Komadová

Jana Komadová

12.01.2014 18:39

teším sa na jar a hlavne ked zhodíme zimné bundy a kabáty hned nám bude lahšie

Danka

Danka

17.08.2013 12:11

Tú zelenú aj žltú sukňu mám, zrovna nohavice niesu mojou salkou kávy takéto, ale farby sú krásne všetky :)

Staniik55

Staniik55

28.03.2013 10:25

veľmi sa teším na jar :) 

Stanka Adamčíková

Stanka Adamčíková

24.02.2013 17:13

teším sa na jar, farby moc nenosím ani v roku,len pozerám, že tá zelená je krásna

Helena Kravcová

Helena Kravcová

19.02.2013 18:45

Teším sa na zelenú farbu tá je moja....

Ondakova Iveta

Ondakova Iveta

18.02.2013 20:16

áno už sa velmi teším na svieže farby, dost bolo čiernej, šedej a hnedej....a samozrejme na slniečko:)

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE