Nie je to tak dávno, čo sa v obchodoch objavili pánske rifle určené pre dámy. Teda, aby sme boli presné, boyfriend rifle, ktoré síce nelichotia ženskej postave a nezvýrazňujú jej krásne krivky, ale aj napriek tomu majú niečo do seba. Sú pohodlné a možno by ste to nepovedali, ale sú skvelé na kombinovanie. Dokonca si ich môžete obliecť do práce, do školy, na kávičku s kamarátkami, do kina či na rande. Poskytujú toľko možností na kombinovanie – len si treba správne zvoliť.
Ak sa trebárs chystáte na nákupy, tak ich môžete skombinovať s teniskami a oversize svetrom alebo mikinou. A naopak, ak sa chystáte do kina alebo na udalosť, ktorá nie je príliš formálna, ale vyžaduje si aspoň trošku slušnosti, tak k nim môžete zvoliť lodičky, kardigán alebo sako. Kto by bol povedal, že džínsy po priateľovi môžu sadnúť aj ženám a vytvoriť z nich ladné rebelky.
Inšpiruj sa: Jesenný outfit s plisovanou sukňou a koženou bundou: Inšpiruj sa!
Džínsy, blejzer a lodičky
Blejzer je údajne láskou na celý módny život. A zatiaľ, čo doposiaľ bol považovaný za „slušný“ módny kúsok, teda prvok, ktorý je vhodný skôr na spoločenské udalosti, tak dnes to tak nie je. Dnes búrame predsudky, pretože je vhodný na každodenné nosenie. Blejzer sa sám o sebe kombinuje so všetkými kúskami v šatníku. Môžeme povedať, že možno aj vďaka nemu náš outfit nepôsobí nudne.
My sme ho ako inšpiráciu pre vás skombinovali s boyfriend rifľami, s pohodlným tričkom a topánkami na podpätku. Kam by ste vyrazili v takomto outfite?
- Blejzer – shop.nordstrom.com
- Boyfriend džínsy – hm.com
- Tričko – net-a-porter.com
- Topánky – revolve.com
- Náušnice – revolve.com
- Náramky – revolve.com
- Čierne sponky – attitudeclothing.co.uk
11 komentárov
Iveta Sýkorová
06.10.2020 15:00veľmi pekná kombinácia, často ju nosím, je to kombinácia pohodlia a elegancie, len namiesto lodičiek na opätku nosím pohodlnejšie balerínky
Jana Komadová
18.12.2019 21:04Niečo pre dcéru
Marika Michálková
23.11.2019 19:05Veľmi vydarená kombinácia
Jana Komadová
21.10.2019 19:19Pre mladých peknučķé
Ivana Šurániová
09.10.2019 20:24krasne a jednoduche, paci sa mi to
Mária Maxianová
05.10.2019 18:41tak toto je presne môj štýl
Daniela Bieliková
04.10.2019 13:05najviac sa mi páčia topánky...
Katarína Konečná
03.10.2019 17:23pekná kombinácia
Marie Gutmannová
03.10.2019 15:13Láka to vyskúšať, páči sa mi to.
Mária Slováková
03.10.2019 08:02Takéto rifle sa mi veľmi páčia,zvlášť ked sú voľnejšieho strihu.
Ľubica Šťastná
03.10.2019 07:52Veľmi pekná kombinácia; naozaj, kto by bol povedal, že džínsy po priateľovi môžu sadnúť aj ženám a vytvoriť z nich ladné rebelky.