Prípravy na svadbu – na čo rozhodne nezabudnúť?!

Konečne ste sa rozhodli so svojím milovaným vysloviť si oficiálne áno? V tom prípade gratulujeme a zároveň želáme pevné nervy pri svadobných prípravách. Aby ste na nič nezabudli, pripravili sme pre vás krátky zoznam toho najpodstatnejšieho, bez čoho by svadba nebola svadbou!

Odporúčame: Čarokrásne svadobné lodičky a sandálky ako pre princeznú: Sadnú ako uliate!

svadobné oznámenia

Zdroj: Shutterstock®

Svadobné oznámenia

Ak už máte termín aj miesto vašej svadby, nezabudnite o tom upovedomiť každého, koho by ste radi vo svoj veľký deň videli. Trendom posledných rokov je aspoň svojim najbližším dodať spolu s oznámením a pozvánkou k svadobného stolu tiež zoznam prianí. Ten by mal obsahovať originálne darčeky, ktoré novomanželov potešia dozaista viac ako nepredvídateľný vkus rodiny a známych.

Svadobné šaty

Len máloktorá nevesta sa rozhodne odbehnúť si trebárs do Las Vegas a vydávať sa v šortkách a vyťahanom tričku. Každá nevesta túži vo svoj veľký deň vyzerať čo najlepšie a je jedno, či siahne po klasických bielych šatách, kostýme, nohaviciach či minisukni. Svadobný odev sa navždy zachová na fotografiách, aj vo vašich spomienkach, preto si ho vyberajte včas s prihliadnutím na ročné obdobie aj typ postavy.

svadobné prstene

Zdroj: Shutterstock®

Svadobné prstene

Symbol vašej spečatenej lásky predstavujú práve svadobné obrúčky, ktoré si pri slávnostnom áno so svojím milovaným vymeníte. Rátajte s tým, že ich budete mať snáď na celý život, preto ich výber nepodceňujte a pred nízkou cenou radšej uprednostnite kvalitu.

Pozri aj: Si odvážna nevesta? Tieto obrúčky z ružového zlata si zamiluješ!

svadobná kytica

Zdroj: Shutterstock®

Svadobná kytica

K neveste tradične patrí aj svadobná kytica. Kvetov a kytíc je na trhu neúrekom, až je niekedy vskutku problém sa rozhodnúť. Počúvnite svoju intuíciu, no zároveň dajte dôraz na to, aby bola vaša svadobná kytica nádherná a tiež praktická.

odvoz na svadbe

Zdroj: Shutterstock®

Odvoz pre mladomanželov

Len minimum novomanželov sa k vlastnému sobášu a na svadobnú hostinu prenáša pešou chôdzou či mestskou dopravou. Ak nemáte v rodine či medzi priateľmi žiadne vhodné autíčko, nezúfajte – ešte vždy môžete siahnuť po štýlovom taxíku či vysnenom aute, ktorým vám váš veľký deň môže spríjemniť autopožičovňa.

Pozri aj: Romantická svadobná kytica s pivonkami: Nadchne každú nevestu

3 komentárov
Tanusta

Tanusta

24.03.2013 20:13

po takom veterane som vzdy tuzila, len škoda ze je to take tazke zohnat, a tak teda zostavam pri klasike :)

Vaše meno:

Juliana Hamajdáková

Juliana Hamajdáková

09.05.2016 16:22

Rozhodne nezabudnite na svadobný prípitok kde potrebujete originálne svadobné poháre . prosím inšpirujte sa zaujimavými handmade kúskami z dielne slovenskej výtvarníčky ..

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

10.03.2021 09:51

Všetko sú to tie najdôležitejšie veci, takže by to bol veľký problém keby sa na niektorú zabudlo :-D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE