Berta Milano 2020: Dizajnové svadobné šaty, ktoré okúzlia

Je považovaná za jednu z najlepších dizajnérok nachádzajúcich sa na svadobnej scéne. Izraelská dizajnérka Berta Balilti sa nebojí odviazať a ukázať celému svetu, čo je odvaha, atraktivita, modernosť a jedinečnosť. Táto návrhárka kombinuje vintage štýl s retro a modernými prvkami, vďaka ktorým sú svadobné šaty jedinečné a také žiadané nevestami po celom svete.

Jej vkus by sme mohli čiastočne označiť za avantgardný, avšak stále moderný. My sa však pýtame, ako sa všetky tieto prvky a štýly dajú spojiť dokopy a vytvoriť naozaj dych berúce svadobné šaty, ktoré stoja za každé jedno euro?! Ak to zaujíma aj vás, tak si prehliadnite galériu nižšie a určite nám dáte za pravdu, že Bertu Balilti by sme mohli označiť sa skutočnú pani návrhárku, ktorá si zaslúži obdiv.

Svadobné šaty priamo z Milána

Miláno je považované za svetové mesto módy, takže je vám určite jasné, že táto kolekcia svadobných šiat je inšpirovaná práve ním. Silná architektúra, malebná krajina a mesto, kde aj obyčajný kameň na ceste má svoj štýl. V tejto kolekcii sa na výslnie opäť dostal hodváb, ktorý dotvára moderný a elegantný pocit, ktorý je kombinovaný s odvážnymi strihmi a zmesou luxusných látok, ktoré svadobným šatám dodávajú punc a „glam.“

Netreba zabúdať ani na fakt, že svadobné šaty z tejto kolekcie sú doplnené o zložité výšivky, ktoré vytvárajú dlhodobý a okúzľujúci dojem. Táto kolekcia svadobných šiat vytvára tradičný a zároveň pútavý pocit, ktorý dokazuje, aký moderný dokáže byť svadobný priemysel a ako dokáže kombinovať aj na prvý pohľad nekombinovateľné prvky a štýly.

Zaujme ťa: GALA by Galia Lahav: Svadobné šaty s nepopierateľným moderným vzhľadom

5 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

13.08.2020 06:13

Okúzlujúce; Bertu Balilti by sme naozaj mohli označiť sa skutočnú pani návrhárku, ktorá si zaslúži obdiv!

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

13.08.2020 09:11

nádhera

Vaše meno:

Margaret Zimova

Margaret Zimova

23.11.2020 13:46

Berta Balilti má ten správny cit ako dať vyniknúť ženskej kráse. Jej modely sú úchvatné.

Vaše meno:

Zuzana Adamcikova

Zuzana Adamcikova

10.02.2021 15:35

Berta Balilti je naozaj kreatívna a talentovaná dizajnérka

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

23.09.2021 07:36

Niektoré už hraničia s vulgárnosťou :-D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE