10-minútové cvičenie zamerané na spaľovanie kalórií: HIIT tréning na doma

Ak ste sa pozreli do zrkadla a usúdili ste, že by to chcelo zmenu, pretože vaša postava už nie je to, čo bývala kedysi alebo nie je ako lusk, tak sa pustite do cvičenia. Ak sa vám vytvárajú faldíky, keď si oblečiete nohavice a celkovo je vaše telo mľandravé, tak ho spevníte prostredníctvom správne zvolených cvikov na doma. K silovému tréningu, vďaka ktorému si spevníte svaly a vybudujete svalovú hmotu, zaraďte aj aeróbne cvičenie, ktoré podporí vaše chudnutie.

Pri aeróbnom cvičení, ktoré môžeme nazvať aj ako HIIT tréning, cvičíte len so svojou vlastnou váhou, preto nepotrebujete žiadne náradie na cvičenie. Základom tohto cvičenia je poriadne sa spotiť, spáliť tak tuky a zároveň kalórie. Vďaka tomuto cvičeniu dokážete zmenšiť svoju konfekčnú veľkosť a zároveň sa zbaviť vykúkajúcich faldíkov, ktoré sa vám nepáčia. 

Odporúčame: Domáce cukríky na chudnutie z jablčného octu: Ako môžu vôbec fungovať?

10-minútové cvičenie na doma

Kardio, HIIT, aeróbne cvičenie predstavuje cvičenie, ktorého úlohou je posilniť naše telo, srdce a zároveň spáliť tuky. Do cvičenia sa zapájajú veľké svalové skupiny, ktoré sú vďaka správnym cvikom posilnené a spevnené. Netreba zabúdať ani na fakt, že najčastejším dôvodom, prečo sa rozhodujeme do nášho života zaradiť HIIT cvičenie je spaľovanie tukových zásob. Okrem toho nám cvičenie pomôže rozhýbať sa, zlepšiť imunitu, podporiť kondíciu a zároveň sa cítiť oveľa lepšie.

Nenechajte sa preto odradiť náročnosťou cvikov (verte, zapotíte sa pri nich), ale pustite sa do chudnutia a spevňovania svojho tela. Vo videu vyššie nájdete 10-minútové cvičenie, ktoré je zamerané na spaľovanie kalórií, a teda aj tukov uložených v tele. 

Zaujme ťa: Ako zoštíhliť vnútorné stehná? Vďaka týmto cvikom ich vyformuješ!

4 komentárov
Margaret Zimova

Margaret Zimova

11.08.2020 13:07

Skvelé cviky , ĎAKUJEM

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

11.08.2020 15:09

Super tréning,ale až po tých horúčavách cvicenie...

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

12.08.2020 06:28

Aj 10 minút - intenzívnych a pravidelných - dokáže s telom urobiť zázraky.

Vaše meno:

Ľudmila Sedlická

Ľudmila Sedlická

26.09.2020 15:33

Super cviky, určite vyskúšam.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE