GALA by Galia Lahav: Svadobné šaty s nepopierateľným moderným vzhľadom

Kolekcia svadobných šiat od Galia Lahav je známa hlavne vďaka jemným tkaninám a nepopierateľnému modernému vzhľadu, ktorý robí svadobné šaty výnimočnými. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej tkaniny a uchovávajú si „rukopis“ módneho domu.

Svadobné šaty sú inšpirované oceánom. Z oceánu sa vynára Botticelliho Venuša, ktorá je symbolom ženskej krásy. Starodávne rozprávky tiež hovorili o Sirénach, ktorých piesne začarovali námorníkov a nalákali ich k ním a k ich smrti. Rozprávka Hansa Christiana Andersena – Malá morská víla sa tiež stala svetoznámym milostným príbehom, ale aj inšpiráciou pre svadobné šaty. Do nich sa každá nevesta zamiluje na prvý pohľad!

Kolekcia svadobných šiat GALA

Svadobné šaty sú vytvorené s ohľadom na vrodenú čistotu našej modrej planéty. Typickými sú korálky, ktoré symbolizujú morské perly a dôraz sa kladie na tkaniny, ktoré prispievajú k elegancií samotnej nevesty. Výšivky na svadobných šatách evokujú šumivý odraz slnka na hladine oceánu, niektoré zase pripomínajú vlny v mory a zložité koralové útesy.

Ak by sme mali určiť, pre koho sú svadobné šaty určené, tak mohli by sme hovoriť o dobrodružných nevestách, ktoré sú temperamentné a neboja sa ísť za svojim snom – presne ako Ariel z Andersenovej rozprávky. Samozrejme po týchto šatách môžu siahnuť všetky nevesty, ktoré očaria ich skvostné výšivky či celkové prepracovanie.

Musíme však podotknúť, že niektoré zo svadobných šiat sú celkom výstredné a odvážne, preto po ich siahnu predovšetkým tie nevesty, ktoré sa neboja ukázať svoje ženské krivky a ktoré sú ochotné vystúpiť z davu!

Pozri aj: Svadobné šaty Lee Grebenau – Enchanted Blossom s ručnými výšivkami

6 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

19.05.2020 07:14

Nádherná kolekcia!

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

19.05.2020 11:48

nádherné, ale treba byť štíhla a vysoká

Vaše meno:

Anna Pavlačková

Anna Pavlačková

19.05.2020 21:18

Krásne

Vaše meno:

Mária Slováková

Mária Slováková

20.05.2020 07:01

Tieto šaty sú naozaj famozne,vypracované do najmenšieho detailu.

Vaše meno:

Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

20.05.2020 13:20

niektoré odvážne, no krásne zároveň

Vaše meno:

Csilla Ibolya

Csilla Ibolya

04.02.2021 10:59

Veľmi pekné svadobné šaty...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE