Svadobné šaty Lee Grebenau – Enchanted Blossom s ručnými výšivkami

Výber svadobných šiat je v tejto dobe bohatý a vôbec nie je jednoduché vybrať si tie pravé. Určite má každá nevesta predstavu o tom, ako by mali jej šaty vyzerať, ale stačí jedna návšteva svadobného salónu a každá budúca nevesta je stratená. Výber je neskutočný! A verte nám, až si prezriete celú galériu s nadčasovými svadobnými šatami s kolekcie Enchanted Blossom pochádzajúce z dielne Lee Grebenau, tak si nebudete vedieť vybrať ani jedny.

Nadčasová a trendová kolekcia šiat, od izraelskej dizajnérky, je vytvorená v romantickom duchu a v rovnakom duchu bola nafotená celá kampaň. V obklopení nadrozmerných kvetov, na piesočnatej pláži a zapadajúcim slnkom – scéna ako z filmu vystrihnutá.

Kvalita na prvom mieste

V prvom rade vás určite zaujmú ručne vyšívané detaily, ktoré svadobným šatám pridávajú na pompéznosti a luxuse. Netreba vynechať ani luxusné textílie, vďaka ktorým sú tieto svadobné šaty také žiadané.

Každý jeden model pochádzajúci z tejto kolekcie je doplnený unikátnymi výšivkami. Šaty tak dýchajú luxusom a na prvý pohľad vyzerajú komplikovane. Je jasné, že dizajnérka vsadila na zdobenejšie modely, ktoré chytia za srdce nejednu nevestu. Kvetinové aplikácie, kvetinové výšivky, koráliky, opasky, vlečka, výstrihy na chrbte – to určite neunikne pozornosti žiadnej neveste. Svadobné šaty sú navrhnuté tak, aby upriamili pozornosť na postavu nevesty a zvýraznili jej krásne krivky.

Týmto svadobným šatám z kolekcie Enchanted Blossom sa nedá odolať! Nechajte sa nimi očariť aj vy!

Odporúčame tiež: Zuhair Murad 2020: Kolekcia svadobných šiat, pri ktorej onemieš od údivu

4 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

11.05.2020 20:57

Ako pre princeznú krásne

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

12.05.2020 07:03

Nadčasová a trendová kolekcia šiat!

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

12.05.2020 22:04

Niektoré odvážnejšie (priesvitné), ale krásne.

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

23.09.2021 07:31

Dokonalé :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE