Čaká ťa svadba v zime? Tu sú inšpirácie na zimné svadobné torty!

December už pomaly, ale isto klope na dvere. Minule sme vám ponúkli INŠPIRÁCIE NA ZIMNÉ SVADOBNÉ ŠATY.  Dnes budeme v tematike zimy pokračovať a pozrieme sa bližšie na svadobné torty ladené v mrazivom štýle. Ak vás čaká svadba v rozprávkovom a čarovnom zimnom období, zbystrite svoju pozornosť!

Vyberáme zimnú svadobnú tortu

Torty v zimnom štýle pôsobia elegantne a noblesne a vašej svadbe tak hravo dodajú punc noblesnosti. Jednoznačne im vládne biela farba, no neobávajte sa ju miestami spestriť striebristou aj belasou, pokojne viacerými odtieňmi modrej. Svadobné torty inšpirované zimou pritom vôbec nepôsobia chladne. Všetci totiž dobre vedia, že sa do nich stačí zahryznúť a chuťové poháriky budú potešené sladkou náplňou. Zimné svadobné torty však nemusia vyzerať len ako z ľadového kráľovstva. Pokojne môžu byť inšpirované aj sviatočnejším vianočným duchom. Na takýchto tortách pekne vyniknú aj prvky zlatej, červenej a ihličia. Aká torta sa najviac páči vám?

Pozri aj:  Vieš, čo nesmie chýbať na ruskej svadbe? Medveď ani vodka to nie sú!

torty

Zdroj: Shutterstock®

najkrajšie svadobné torty

Zdroj: Shutterstock®

zimná svadba

Zdroj: Shutterstock®

svadobná torta

Zdroj: Shutterstock®

svadba v zime

Zdroj: Shutterstock®

výber svadobnej torty

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Denisa Hockicková

Denisa Hockicková

13.02.2014 13:07

netusim ktora romanticka a kreativna dusa niečo take vymyslela ale klobuk dole :D dokonala krasa :D

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

18.04.2021 06:05

Veľmi pekné :-) Zimná svadba má neskutočné čaro, výzdobou môžeme poukázať, že prichádza najkrajšie obdobie v roku Vianoce :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE