TEST: Avon Planet Spa - Egyptian Secrets

V dnešnom teste vám predstavím jeden, dovolím si tvrdiť, výborný krém na ruky, ktorý spĺňa všetky atribúty kvalitného krému na ruky. 

 

Krém na ruky Avon Planet Spa – Egyptian Secrets.

 

Ruky sú predsa našou vizitkou, a preto im musíme venovať dostatočnú a potrebnú starostlivosť. 

 

Čoraz chladnejšie počasie nás núti používať vyživujúce krémy na ruky, ktoré dokážu našu pokožku ochrániť.

 

Zo značky Avon som vlastnila v minulosti niekoľko výrobkov, avšak nikdy ma žiaden nezaujal natoľko, aby som si ho kúpila znovu. Pri tomto kréme asi urobím výnimku, nakoľko som si ho za poslednú dobu veľmi obľúbila a na boj so studeným počasím je ako stvorený

 

egyptian-secrets-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Tento krém pochádza zo známej rady Avonu s názvom Avon Planet Spa, ktorá prináša novú kolekciu Egyptian Secrets. Táto ružová kolekcia obsahuje egyptské lekno a bavlnu. Okrem krému na ruky (ktorý zároveň môžete používať i ako krém na chodidlá) si môžete zamilovať olej na telo a do kúpeľa, lupienky do kúpeľa či zlupovaciu pleťovú masku (už teraz vám môžem prezradiť, že čoskoro sa dočkáte recenzie i na túto pleťovú masku, ktorú už poctivo testujem). 

planet-spa-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Ale teraz späť ku krému. Ako som spomenula, krém obsahuje egyptské lekno a bavlnu, vďaka ktorým je neuveriteľne voňavý a príjemný. Táto vôňa ma dokonale dokáže upokojiť a vždy, keď si ho nanesiem mi navodí relaxačnú atmosféru, nech som kdekoľvek.

 

Krém má celkom netradičné riešenie balenia, pre niekoho možno nepraktické, no pre mňa je to príjemná zmena. Jeho obsah je 75 ml. Jediná nevýhoda je to, že pokiaľ mám krém v kabelke prevrátený hore dnom, premiestni sa mi aj na vrchnákovú časť balenia. Avšak to mi extra neprekáža. 

planet-avon-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Poďme sa samotnú konzistenciu. Krém je bielej farby a keď si ho nanesiete na ruky, cítite ho jednoducho všade. Ide však o veľmi príjemnú jemnú vôňu. Má strednú konzistenciu a rozotieranie taktiež nie je problémom.

 

Krém sa teda po rukách kĺže jedna radosť a po nanesení zostanú ruky skutočne hydratované, jemné po dlhú dobu. Samozrejme, na ruky si ho nanášam niekoľkokrát za deň, ale voči jeho účinkom naozaj nemám čo namietnuť.

 

Navyše teraz ho kúpite za výhodnú cenu 3,90 € (bežne 7,50 €).

2 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

16.01.2014 22:40

Krém na ruky používam denne, takže ďalšia novinka na vyskúšanie.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 14:15

mňa táto sada Planet Spa rozhodne zaujala.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE