TEST: L´oreal Color Riche Les Ombres Luminous P2 Trésors Caches

Vždy sa teším na testovanie nových tieňov na oči, pretože človek môže popustiť uzdu svojej fantázii, skúšať rôzne ťahy štetcami a varianty líčenia.

 

Pre mňa je to chvíľka, kedy moje oči slúžia ako ,,plátno" maliarovi. A tak s pomocou pár ťahov môže vzniknúť niečo nové, čo sa človeku zapáči alebo si povie „tak toto nie.“

 

Rovnako to bolo aj s týmito tieňmi - L´oreal Color Riche Les Ombres Luminous P2 Trésors Caches. Je na nich síce vzadu na obale obrázok, ako tiene použiť pre vytvorenie líčenia, ale ja som si sadla pred zrkadlo, vzala som štetce, pozrela na tiene a presne som vedela, kde ktorý aplikujem. Aký výtvor z toho vznikol, uvidíte neskôr.

 

Testovali sme tiež:  L´oréal Paris – Pleťová starostlivosť

L´oreal Color Riche Les Ombres Luminous P2

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Očné tiene, Color Riche Les Ombres Luminous, sú perfektne zladené a uložené do paletky, ktorá obsahuje štyri očné tiene. Tiene sa medzi sebou dajú ľubovoľne kombinovať alebo používať samostatne. Prednosťou tieňov je ich rýchla a jednoduchá aplikácia, dlhotrvajúci farebný efekt a perfektná priľnavosť. Očné tiene sú určené na každodenné nosenie, ale skvele vyniknú aj pri slávnostných príležitostiach alebo na večernú párty.“

L´oreal Color Riche Les Ombres Luminous P2

Zdroj: Shutterstock®

Paletka, v odtieni Trésors Caches, obsahuje krásny zlatý, zelený, fialový a čierny tieň. Okrem toho obsahuje aj aplikátor. Vždy som si hovorila, že aplikátory v paletkách nie sú veľmi využiteľné. No tento ma vyviedol z omylu, ba dokonca, ma prekvapil svojim tvarom. Totižto, jedna strana aplikátora je vytvarovaná do špica, s ktorým sa dá vytvoriť na oku tenká linka. Prekvapila ma aj pigmentácia. Prejdením po tieni bola farba krásna a výrazná. 

 

Testovali sme tiež:  L´oréal Paris vyživujúci krém Triple Active Sensitive

L´oreal Color Riche Les Ombres Luminous P2

Zdroj: Shutterstock®

Keďže mám ten „dar“ mastných viečok, pri každom líčení oči za použitia tieňov musím aplikovať podkladovú bázu, inak by mi líčenie vydržalo maximálne 2 hodiny. Rovnako, aj pri týchto tieňoch som najprv na oko aplikovala bázu a potom som už len tvorila. Líčenie mi vydržalo bez akéhokoľvek náznaku zliatia alebo rozmazania 10 hodín. Pri večernom odličovaní boli tiene presne tam, kde som ich doobeda naniesla. 

líčenie tiene l´oreal

Zdroj: Shutterstock®

L´oreal Color Riche Les Ombres Luminous P2

Zdroj: Shutterstock®

Postup líčenia:

 

1. líčenie som vytvorila tak, že do vnútorného kútika som naniesla zlatý tieň a na zvyšok celého viečka zelený. Na spodnú linku som do vnútorného kútika naniesla rovnako zlatý tieň a na zvyšok spodnej linky som naniesla fialový tieň, ktorý som pretiahla až do vonkajšieho kútika.

 

2. líčenie je trošku tmavšie, pretože som na celé viečko naniesla zelený tieň a do vonkajšieho kútika fialový, ktorý som jemne rozotrela ku obočiu. Pomocou aplikátora som vytvorila linku pozdĺž rias - do cca 1/3 som naniesla zlatý tieň a na zvyšok linky čierny, ktorým som vytvorila jemný zobáčik vo vonkajšom kútiku oka.

 

Testovali sme tiež: True Match Genius 4 v 1 od L´Oréalu

 

Galéria -

2 komentárov
Mária Sedláková

Mária Sedláková

17.09.2015 19:52

krásne tiene ktoré určite stoja za vyskúšanie

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 09:14

krásna paletka...široké spektrum farieb :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE