TEST: Mary Kay® Zamatový rúž

Dnešný článok bude ladený do krásneho jesenného obdobia, ktoré má svoje čaro. Jeseň je obdobím farebnosti. Ako stromy menia svoje ,,šaty", tak aj ženy zo svojich zásuviek vyťahujú dekoratívnu kozmetiku, ladenú do tmavších farieb. 

 

Explózia nádhernej farby pier vás vtiahne do centra diania a bezprostredne oživí váš vzhľad! Nový Zamatový rúž je súčasťou limitovanej kolekcie Mary Kay® City Modern.

Zamatový rúž v odtieni Oh So Currant, ktorý v sebe nesie sofistikovanú vínovú s kvapkou hnedej a bordovej farbičky, si ma získal hneď na prvý pohľad. Hneď som vedela, že toto bude presne farba, ktorú budem túto jeseň nosiť na svojich perách. 

 

Testovali sme aj: Mary Kay At Play™ Trio očných tieňov

Zamatový rúž

Zdroj: Shutterstock®

Samotný rúž ženu osloví nielen svojím vnútrom, ale aj obalom, v ktorom sa ukrýva. Balenie rúžu je celkom netradičné. Rúž je balený do plastového, jemne hnedo-zlatého obalu, ktorý je na vrchu skosený takmer do tvaru C. Po odobratí vrchnáčika na vás ,,vykukne" strieborný otáčací systém, na ktorom sa nachádza názov značky.

Zamatový rúž

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Tento zamatový rúž sa hladko nanáša a poskytuje farbu, ktorá zostáva vyvážená, a zanecháva jemný zamatový povrch.

  • Ľahko sa nanáša
  • Poskytuje sýtu, stálu farbu
  • Farba negranuluje, ani sa nerozmazáva
  • Zanecháva jemný zamatový povrch

 

Testovali sme aj: Novinky od Mary Kay at Play – šikovní pomocníci na oči, líčka a pery

Zamatový rúž

Zdroj: Shutterstock®

Rúž poskytuje perám dokonalú farbu, preto ho nie je vôbec potrebné vrstviť. Ako aj výrobca uvádza v oficiálnom popise, tak rúž sa naozaj nijako nedrobí ani nerozmazáva. Čo sa týka jeho výdrže, tak tá zavisí od rôznych faktorov, ako napríklad jedenie, pitie, bozkávanie... Avšak, aj keď jete a pijete, tak rúž mizne postupne. Stále máte na perách náznak, že ste mali nejaký rúž. Keď sa už začne vytrácať, tak sa vytráca rovnomerne z celých pier, nielen zo stredu. Ja osobne som s ním veľmi spokojná, respektíve bola, pretože mamka si ho obľúbila tiež a odmieta mi ho vrátiť smiley

3 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

06.12.2015 17:12

pekný odtieň :)

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

07.12.2015 11:38

Mary Kay ma dobre produkty najradsej mam a pouzivam puder ale aj tento ruz nie je zly, vyskusam

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 16:11

typické jesenná farba rúžu

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE