TEST: Dermacol makeup odstraňujúci známky únavy

Tento článok bude o novinke od značky Dermacol. 

 

Make-up ku mne prišiel ako na zavolanie. Práve v deň, keď som si ho vyzdvihla na pošte, som mala v pláne si nejaký ten make-up zaobstarať.

 

Zhodou okolností som mala vyhliadnutý jeden práve od tejto značky. Nakoniec som rada, že som si ho nestihla kúpiť.wink

Novinka, ktorá nesie názov Wake&MAKEUP, by mala pomôcť ženám odstrániť známky únavy. Spoločnosť prišla na trh celkovo so 4 odtieňmi tohto make-upu. 

 

Testovali sme aj: Dermacol - lak na nechty s efektom - Lilac Pixel

wake&makeup

Zdroj: Shutterstock®

Ja som na otestovanie dostala odtieň 3 (1301). Tento odtieň by som odporúčala všetkým ženám, ktoré majú prirodzene tmavšiu pigmentáciu pokožky (no nie zase pre ,,čokoládky").

Oficiálny popis:

,,Wake&Make-up odstraňuje známky únavy, prebudí pleť a dodá jej sviežosť a hebkosť. Pleť zjednotí a prejasní. Make-up je vodeodolný, zároveň však pleť zvláčni a hydratuje počas 24 hodín."

wake&makeup

Zdroj: Shutterstock®

Osobne som bola na tento make-up veľmi zvedavá. Mám mastnú T-zónu, preto som sa trochu bála, že mi na pleti vydrží maximálne 4 hodinky. Pri výbere make-upu sú moje kritériá nasledovné:

  • dokonalé krytie
  • vhodný pre mastnú pleť, ktorú dokonalé zmatní
  • musí vydržať minimálne celý deň :)
  • prirodzené pôsobenie na pleti

Áno viem, som veľmi náročná. No čo už, keď ma trápi akné a mastná pleť. Z tohto dôvodu sa na verejnosti nikdy neukazujem bez make-upu. Dokonca ani odpadky nechodievam vyhadzovať bez toho, aby som si predtým nenaniesla make-up. Doteraz som však nenašla dokonalý make-up. Bude ním práve tento make-up?

 

Testovali sme aj: Dermacol – SOS Repair – Regeneračný krém na ruky

wake&makeup

Zdroj: Shutterstock®

Dlho som premýšľala o tom, či vám sem dám fotografiu tváre bez make-upu. No aby ste mi uverili to, čo vám sem píšem, napokon som ju zverejnila.

 

Tento Wake&MAKEUP je mojím ,,zlatíčkom". Už pri prvom použití som vedela, že ho už z rúk nepustím (aspoň dovtedy, kým nenájdem nejaký, ktorý bude lepší). Najviac na ňom musím vyzdvihnúť jeho dokonalé krytie. Zakryje všetky nedokonalosti pleti (akné, stopy po akné, kruhy pod očami) bez toho, aby ste museli používať korektor.

 

Rovnako oceňujem, že sa dokonalo prispôsobil tónu mojej pleti a vôbec na pleti nevyzeral ako maska. Okrem toho obsahuje OF15, vďaka čomu je skôr ideálny na leto, no aj v tomto období nás občas potrápia ostré slnečné lúče. Najviac na ňom oceňujem jeho výdrž na mastnej pleti. Bez toho, aby som použila niečo zmatňujúce, mi pleti vydržal cca 8 hodín bez toho, aby som ju musela prepúdrovať. Rovnako, pleť na pohľad vyzerá rozžiarená. A navyše, čo je u make-upov dosť neobvyklé, veľmi pekne vonia (jemne kvetinovo). 

 

Make-up je dosť hutný, preto je potrebné s ním pracovať veľmi rýchlo, najmä pri rozotieraní, pretože rýchlo priľne k pleti a potom sa už nedá pekne rozotrieť. Ja preto make-up aplikujem na etapy - najprv čelo, potom nos, brada a nakoniec líca. :)

3 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

11.12.2015 19:59

tiež som po ňom pokukovala v drogérii

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 16:23

áno figurantka vyzerá prirodzene akoby make up ani žiaden nemala.

Vaše meno:

Lenka Lapuníková

Lenka Lapuníková

11.03.2016 08:52

Pre mňa sú všetky odtiene až príliš tmavé, takže som si ho iba poobzerala a musela som ho vrátiť späť do regálu v drogérii

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE