TEST: ORIFLAME- tekuté očné linky

Naposledy som pre Vás testovala v hojnom množstve riasenky, a tentokrát som sa na zúbky pozrela viac ako desiatim linkám na oči, ktoré sú buď tekuté alebo sú to linky v pere. Takže začínam tento testovací maratón práve linkami od Oriflame, z ktorých som už jednu mala, a som veľmi rada, že ju mám teraz po druhýkrát :))

 

Osobne viac preferujem práve tie tekuté a v čiernom odtieni. Klasické ceruzky, ktoré som najskôr používala na hornú linku som teda úplne odstránila z môjho kozmetického kufríka, a nahradila ich čiste týmito buď v pere alebo tekutými.

 

V tomto teste, respektíve počas tohto testovania sa mi však osvedčila aj ich kombinácia. S tekutou linkou sa mi totižto nie vždy podarí vytvoriť pekný chvostík, takže si ho predpripravím najprv linkou v pere, a potom už len následne prejdem tekutou linkou.

 

Odporúčame prečítať: Špeciálny test riaseniek - tieto doma musíte mať :)

oriflame-linka

Zdroj: Shutterstock®

Mám totiž taký pocit, že tekuté linky sú oveľa pigmentovanejšie, ako keď si urobím linku s linkou v pere. Prosto sa mi ten efekt páči omnoho viac a práve preto uprednostňujem tekuté linky :)) 
 

 

Dnes sa pozrieme na to, čo dokáže tekutá linka The One Wonder Liner, a linky v pere Giordani Gold Calligraphy a The One.

oriflame-the-one

Zdroj: Shutterstock®

Začala by som s The One Wonder Liner, ktorá má štetček/hrot o niečo hrubší na aký som zvyknutá pri iných linkách, no nijako mi to pri aplikácii neprekáža, keďže si zvyknem líčiť skôr hrubšie linky a nie také tie úplne tenučké :))

 

Pigmentácia je vynikajúca, linka kreslí v plnej kráse, nevynecháva ani kúsok a počas dňa sa vôbec nerozmazáva. 

 

Efekt sa mi teda veľmi páči a vyhovuje mi. Rovnako som spokojná s výdržou, ktorá aj v týchto neznesiteľných horúčavách nepopustí a drží ako sa na kvalitnú linku patrí. Za seba Vám teda túto linku od Oriflame môžem iba odporúčať! Určite to však chce trošku cviku, kým do ruky dostanete ten správny grif pre vytvorenie peknej linky :))

 

Odporúčame prečítať: ORIFLAME The ONE WonderLash 5v1 riasenka

oriflame-giordani

Zdroj: Shutterstock®

Prejdeme k linke, ktorú mám teraz po druhýkrát - Oriflame Calligraphy očná linka so skoseným hrotom pre precízne tvarovanie a zvýraznenie. Obsah NERO pigmentov zaručuje intenzívnu tekutú linku. Takisto obsahuje komplex LashVital, ktorý posilňuje a zvláčňuje riasy.

 

Hrot je síce pevný, no veľmi ľahko sa s ním manipuluje a obkresluje líniu rias. 

 

Linka bola ešte zabalená v škatuľke, ktorá je síce pekná, no ihneď po nafotení putovala do koša :) A vy ste s týmto ako? Nechávate si produkty v škatuľkách, alebo ich tiež zahadzujete a produkty si vkladáte buď do kozmetického kufríku alebo do taštičky?
A zo škatuľky hneď na prvý "kukuč" vieme vyčítať, že má 0,8ml. Nemám to presne na deň spočítané, no vtedy keď som ju mala prvýkrát mi pri skoro každodennom používaní vydržala zhruba 2 mesiace. Nedá mi znova nepochváliť kvalitne vytlačené písmo na linke, pretože tam drží každé jedno písmenko :)
 

Odporúčame prečítať: ORIFLAME The ONE Eyes Wide Open riasenka

giordani-gold

Zdroj: Shutterstock®

A na záver dlhotrvajúca očná linka v pere The One s jemnou špičkou pre nanesenie hladkej linky jedným ťahom bez prerušenia.  Vďaka výrazným pigmentom dodáva očiam dramatický vzhľad. Je dermatologicky testovaná, takže je vhodná i pre nositeľky kontaktných šošoviek. 

 

Ani k tejto linke nemám žiadne výhrady a tiež som s ňou spokojná v každom smere. No ako som už vyššie spomenula, najviac si rozumiem s linkami tekutými. Záleží len na Vás, ktorá apikácia Vám vyhovuje najviac a s ktorým tipom linky sa Vám líči najlepšie, najrýchlejšie, bezproblémovo :))

 

Táto linka je dostupná až v štyroch odtieňoch - no ja som samozrejme za čiernu klasiku!

 

Uzatvorila by som to nasledovne - so všetkými tromi linkami som spokojná, nemám k nim ani tie najmenšie výhrady a so všetkými sa mi pracuje rovnako dobre. Myslím si, že svojimi kvalitami sa pokojne vyrovná linkám o poznanie drahším!

 

Odporúčame prečítať: ORIFLAME Glacier Rock toaletná voda

the-one-liner

Zdroj: Shutterstock®

the-one

Zdroj: Shutterstock®

oriflame-linky

Zdroj: Shutterstock®

oriflame-liner

Zdroj: Shutterstock®

(použité linky zľava - Giordani Gold Calligraphy, The One Wonder Liner, The One)

5 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

13.07.2015 09:14

Páčia sa mi no nikdy som nenašla odvahu vyskúšať tekutú linku

Vaše meno:

Božena Bojkovská

Božena Bojkovská

23.07.2015 21:29

Táto tekutá očná linka by nemala chýbať v kabelke každej ženy. Nedá sa porovnať s obyčajnou ceruzkou na oči.

Vaše meno:

Slávka Buchalová

Slávka Buchalová

23.07.2015 21:30

Nemám skúsenosti s tekutou linkou, ale najbližšie sa dám prehovoriť :-)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

24.07.2015 19:11

tekutú linku nosím veľmi často, skúšala som aj oriflame no mne sa teda nepáčia, som verná inej značke :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.08.2015 09:08

nepoužívam a neskúšala som ešte :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE